Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay fizetési probléma esetén...

Pszicho88 kérdése:

Ebay fizetési probléma esetén mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ebay- en már több hete értetlenül beszélgetek egy eladóval.

Nem adott meg shipping/szállítási költséget a termékhez és fizetésnél ezt kiírja hibaként, így fizetni sem tudok.

Többször írtam neki, hogy állítsa be a beállítási paneljén, de mindig hülyeségeket ír vissza.


ezt ő írta:

"Hello!

Oh sorry. Wen can not see any order from you. First you have to buy one article on ebay, and then we can send you the total amount. And then you can pay with paypal to our paypal email-adress.

Many regards"



Belinkeltem most neki egy képet, amit látok, hogy értse mi a problémám. Credit carddal fizetnék, de nem tudok, mert nem állított be szállítási értéket Magyarországra.


[link]



Mit tegyek? Elég értetlen a csávó.

Köszönöm a válaszokat.

Közvetlenül hogy tudok írni az e-bay nek valami mail címre?


Köszönöm.



2018. nov. 3. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországra nem szállít, ebben az esetben nem tudsz sajnos tenni semmit. De azért kérdezd meg, hogy postáz-e arra. Ha nem, akkor keresned kell más eladótól a terméket.
2018. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A neved és címed ki kéne takarni Norbi!
2018. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Úgy siettem reggel ki sem takartam a címet, de mindegy.


Az a furcsa, hogy szállít Magyarországra és ezt ős is megerősítette, de ha nem állít be delivery értéket, akkor csak nem szállít.

Miért nem írja le nyíltan, hogy nem szállít ide?

Miért ködösít?



Egy edzés előtti pörgető utolsó darabját szeretném megrendelni. Nincs más gyártónál.

Ez egy teljesen koffeinmentes termék.

Ha valaki ismer teljesen koffein mentes pörgetőt az segíthetne és írhatna valami jó terméknevet. :)

Amit rendelni szeretnék: Peak- Vasodilator a termék neve

Ez egy kifutó termék.


[link]

2018. nov. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!