Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb. mennyi a jellemző nettó...

Kb. mennyi a jellemző nettó munkabér Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudom ez így nem ilyen egyszerű, mert nagy a szórás attól függően kinek milyen a végzettsége, mit dolgozik valójában, s milyen cégnél stb.

Mennyi a valós átlag? A munkavállalók sokasága jellemzően milyen nettó bérrel rendelkezik?

A médiában elhangzó adatok valósak?

Az én nettó jövedelmem webmesterként 150 ezer. Egy barátom visz haza hasonló összeget, a többi ismerősöm mind 200 ezer felett keres elmondásuk szerint.

Most cseréltek nálam bojlert. Szóba került a fizetésük. azt mondják túlóra nélkül nettó 280 ezer, gyakorlatban 340-360 ezer forintot visznek haza. Ez igaz lehet?


2018. nov. 4. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon elrontottál ha IT szektorban nettó 150-et keresel.
2018. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ápoló nettó 250 e. kb. De ez csak az ágymelletti, éjszakai, délutáni, ünnepi pótlékok miatt ennyi. Ha túlóra is van elszámolva, lehet 320-340e kb. És osztályonként és kórházanként is különböző. És végzettségtől és a ledolgozott évek számától is függ, lehet több és kevesebb is.
2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es! Nem IT szektor, s nem programozói munka, hanem webáruház adminisztrálása.

Sajnos nyugdíj közelében járok, nem nagyon tudok ugrálni.

Korábban kiadóban, az előtt grafikai stúdiókban dolgoztam, ott sem kerestem sokat. A 2006-os válság sok rombolást végzett ezen a terülten, később a cég összeomlott, s már a szakmámban nem találtam új helyet.

2018. nov. 4. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen általános adminisztrátorként, szerintem ez nagyjából megfelelő.
2018. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a webmester? Általános rendszergazdai melókra kaptam 50 nettót, heti 10 órára pesten, öt éve diákmunkában. Van egy barátom, aki munka mellett megcsinál havi egy-két honlapot railsben, darabját bruttó 50-100 ezer között. Nehezen tudom ebből kiátlagolni a havi nettó 150-et.
2018. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező nem webmester, hanem egy weboldal adminisztrátora.

Ehhez nem kell tudni programozni (még HTMLt se kell ismernie), a CMSt se kell tudnia konfigurálnia, egyszerűen elég annyit tudnia, hogy hogy tud új cikket/terméket létrehozni, módosítani és törölni.

Egyszerű betanított adminisztrációs meló, azért a nettó 150.

2018. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!