Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon meg kell e adni a...

Paypalon meg kell e adni a bankszámla számomat?

Figyelt kérdés

Regisztráltam ma, rendeltem és ki is írja paypalban a rendelést. De viszont az adatoknál a bankszámla csatolása rész nincs kipipálva. Ha rámegyek akkor átdob angol nyelvű oldalra ahol kéri az intézetet és a számot. Viszont van egy rész az oldalon ahol mutatja hogy nekem ott a kártyám, ha oda kattintok akkor meg olyan lehetőséget hoz ki hogy hitelkártya megerősítése. Ott olyat ír hogy valamennyit levesznek a számlámról és a kivonatban lesz egy 4 jegyű szám amit meg kell majd adnom, a pénzt visszautalják és meg lesz erősítve.

Most akkor ezt meg kell csinálnom vagy nem? Mert végül is ez nem hitelkártya.



2018. nov. 5. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utobbit kell emgtenned.A hitelkartya csak egy "nev" igy hiov minden tipusu kartyat mert simman hozzacsatolhatsz debit cardot azaz simma kartyat.De ha tudtal rendelni akkor nem is szukseges...mivel max annyi nyersz hogy egy evben nam 2500 hanem 10000 eurora vasarolhatsz...Szoval nem is muszaj megerositeni azt a kartyat....
2018. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De így ha esetleg pénz visszafizetést kérek akkor vissza tudják utalni?
2018. nov. 5. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen...mert paypal es paypal kozott megy a redeles es a paypal ismeri a kartyadat max nem ellenorizte hogy kie de ha arra kuldenek visza penzt akkor simman rateheti..De a legjobb regisztralni a kartyat es a banki kivnoatrol berni a 4 szamjegyet..ighy viszautalja a levett penzt es megerositetted a kartyadat...Ez a legjobb modszer szemben a bankszamla szammal.
2018. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen az már folyamatban van csak még nem kaptam meg azt a számot.

Még lenne egy olyan kérdésem hogy a netbankomban miért nem írja hogy vásároltam paypallal?

2018. nov. 5. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem irja konkretan nallam vasarlas kereskedonel a megnevezese...de altalaban keress ra az oszegre amit a paypal kert es ott a tranzakcio...valamint azt a 4 szamjegyet is igy keresheted visza...keress akartyadrol olyan tranzakciot ahol a megjegyzes rovatban van szamsor...
2018. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerult megerositened a kartyad? Kerek zold pacsit is :)
2018. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen sikerült. Visszautalták a pénzt is.

Aki eddig írt adtam mindenkinek :D

2018. nov. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!