Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről rendelt terméket ki...

Ebayről rendelt terméket ki hozza ki?

Figyelt kérdés
Rendeltem másfél hete egy parókát. Anyukám volt csak ithon de ő nem vette át mert nem merte ki nyitni az ajtot... Egy éve a posta hozta ki amit rendeltem de anyum állítása szerint egy sima hétköznapi ruházatú ember hozta ki. Se értesítő papírt se sms-t nem kaptam és nem is hívott fel... kérdésem hogy ilyenkor mit kéne csinálni ezzeo kapcsolatba?

2018. nov. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Postás vagy valami nemzetközi futárcég.

Ha futárcég, akkor kell lennie tracking number-nek.

2018. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak item number van kiírva
2018. nov. 6. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg a legolcsóbb szállítást választottad, a Magyar Posta fogja kihozni. Viszont másfél hét alatt kizárt, hogy ideért volna Kínából. Szinte biztos vagyok benne, hogy onnan rendelted, és nem az USA-ból, ahonnan minimum 20 dollár csak a postaköltség... Szóval anyukád valószínűleg nem azt az embert látta, aki ezt a csomagot hozni fogja. Mint már említettem, az ilyen olcsójános freeshippinges termékek megérkezési ideje jó esetben 3-4 hét, de lehet akár 2 hónap is. A hazai vámkezelésnél annyira fel vannak torlódva ezek a küldemények, hogy az is igénybe vehet 1 hetet, hogy eldöntsék a csomagról, hogy vámeljárás alá vonják-e.
2018. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nem az volt.

Az a baj hogy emagról is rendeltem még vasárnap egy más bolt által forgalmazott terméket de arra meg anyám azt mondta hogy az a csomag nem volt elég nagy annak amit én rendeltem.. Tehát most ezen agyalok hogy mi lehetett mert se sms, se telefon semmit nem kaptam hogy jönne ma valami

2018. nov. 6. 10:15
 5/6 Bálint6969 válasza:
83%
e-bayről álltalában a magyar postán keresztül kapod (én folyamatosan rendelgetek apróságokat ,van hogy heti öt csomag is jön)anyukád megkérheti a csomagkiszállítót hogy olvassa föl a címzettet,vagy hogy honnan küldték a csomagot hogyha nem meri kicsitni az ajtót.Egyébként ha a csomagot nem vettétek át a postástól akkor szerintem menj be a körzetetekbe tartozó postára ott fog pihenni valószínűleg.
2018. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az a cég akinél az eladó feladta, ez lehet a posta is
2019. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!