Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rokkantsági 1 hete voltam...

Rokkantsági 1 hete voltam felülvizsgálaton mikorra várható a határozat azt mondák 1 hónapja ezelőtt hogy 1 vagy 2 hónap mire megkaphatóm akkor mikor számítsak határozatra?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok azt mondák hogy megkapom 6 hónap visszamenőleg akkor mikor számítsak a határozatra? Akkor hogy hogy 1 vagy 2 hónap után már kapom nem igazán értem ezt.

2018. nov. 6. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek a hónap végéig kapom meg vagy a közepén?
2018. nov. 6. 14:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki világosítson fel.
2018. nov. 6. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki irjon már.
2018. nov. 6. 16:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Senkisem tudja a valászt?
2018. nov. 6. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a választ, mert még maguk az ügyintézők sem tudják, hogy mikorra bírálják el? A hónap közepén biztosan nem fogod megkapni, mert az már csak 1 hét és ha egy hete voltál felülvizsgálaton, akkor közben volt a 4 napos hosszú hétvége, amikor is semmit nem intéztek.

Én úgy tudom, hogy elvileg 30 nap az ügyintézési határidő - de hallottam már 60 napról is.

2018. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiába kérdezed privátban, hogy 26-án megkapod-e, mert én sem tudom rá a választ. Lehet, hogy igen (bár azon csodálkoznék, mert azt írod, 29-én adtad be és múlt héten voltál bent), de az is lehet, hogy nem.

Nagyban függ az ügyintézők leterheltségétől, az ügyed bonyolultságától, stb.

2018. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!