Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kínai webáruházakba mi az a...

Kínai webáruházakba mi az a wishlist?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hozzá lehet adni dolgokat, de ugye arre nincs megvételi kötelezettségem? Ha hozzáadok valamit a wishlistemhez, azt nem kell megvennem X időn belül?

Azt szeretném, hogy hozzáadom, és ha akciós lesz (blackfriday) akkor megvenném.

Szóval akkor hozzáadhatok bármit ehhez a listához következmények nélkül?



2018. nov. 6. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy elsősorban a Banggood és az Aliexpress-es wishlistre gondolok, de a többi webáruházé is érdekelhet.
2018. nov. 6. 21:03
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

a wishlist = kívánságlista


betudod rakni a termékeket, hogy adott esetben hírlevelet kapj róluk ha leértékelik, vagy csak szimplán azért, hogy nyomon tudd követni az ármozgásukat.


Igen, hozzáadhatsz bármit és nem, nem kell kifizetni.

2018. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Nevezhetjük kedvencek listájának is. Ami megtetszik az megjelölöd. Nekem is kilométeres listám van az "ez is de jó lenne" termékekből. Aztán amikor jut rá nem kell megint keresgélni.
2018. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!