Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Becsült értéket elírhatnak?

Becsült értéket elírhatnak?

Figyelt kérdés

Üdv,


A múlt hónapban elfelejtettem bediktálni a villanyértéket. (NKM szolgáltató)

6500 Ft fölött kapunk csak számlát, ami általában 3 hónap után esedékes. A múlt hónapban kaptam 7500 Ft-os számlát, ami 3 hónap alatt gyűlt össze.

Viszont most kaptam egy új számlát 17 650Ft-ról, amit kicsit sem értek, mert hogy lehet egy hónapra a becsült érték ennyi, ha átlagban havonta kb. 2-2500 Ft szokott lenni?

Írtak valami rendszerhasználati díjat is, ami 6800 Ft és 07-10. hóig számlázták, amit meg már rég kifizettem..

Albértletben lakunk, nem is a mi nevünkön van. Mit lehet ilyenkor tenni?



2018. nov. 7. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Először is 6350 felett. Másodszor ha kimatad egy hónap akkor becsült értéket fogsz kapni,adott esetben 3 hónapról,ami a tavalyi éves fogyasztás alapján van kiszámlázva. Rendszerhasználati díj.. 1 kwh áram =37,5 ft ennek kb a fele energia díj,másik fele a rendszerhasználati díj,mint MINDEN szolgáltatónál. Ez az áram díjad,csak éppen tételesen lebontva,mivel törvény szerint kötelesség így feltűntetni. Ha nem lenne ott rendszerhasználati díj a számlarészletezőn,akkor is ennyi lenne az áram.
2018. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!