Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Borítékban simán elférő, pár...

Borítékban simán elférő, pár dolláros, kicsi holmi, mennyi idő alatt ér ide Kínából?

Figyelt kérdés
Ebayen vásárolt dolgok. A kiindulási helyük Sanghaj, Shenzen, Chenzhou, és Yiwu. Október 17-én és 24-én lettek megrendelve és fizetve.

2018. nov. 8. 17:54
 1/2 anonim válasza:
2-3-4 hét általában, de karácsony előtt rengeteg a rendelés és még hosszabb lehet a kiszállitás. Igazából a magyar posta is néha sokat ül a csomagokon, de nekem pl mostanság Ferihegyen tűnnek el a cucciam. ( odáig irja a tracking, aztán nem kapok csomagot és a posta se tud semmit )
2018. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen szolgáltatással rendeled a szállítást. Annak a szerződésében pedig benne lesz a szállítási idő is.
2018. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!