Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

A rendőrség tud valamit tenni ez ellen?

Sziasztok, vasaroltam egy oldalrol maganszemelytol egy cipot(9000ft) es mar 5 napja nem valaszol az illeto, elore utaltam neki, hiaba irok, semmi valasz! banki visszahivast elinditottam, viszont a rendorseg foglalkozik ilyennel? a valaszokat elore is koszonom:)

nov. 8. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
Mit tudna kezdeni a rendorseg a butasagoddal hogy nem nezed meg az illeto ertekeleset hogy megbizhato-e?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont nov. 8. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem volt ertekeles, en vagyok az egyeduli akit atvagott eddig tapasztalataim szerint:( akkor ha bemegyek a rendorsegre nem tesznek semmit?

# 2/9Időpont nov. 8. 21:31 Privát üzenet
A rendőrség azt tudja kezdeni, hogy kinyomozza, ki az illető, és csalásért megindítja az eljárást.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont nov. 8. 21:48 Privát üzenet
Megpróbálhatod, de se értékelés nem volt,se semmi, akkor őszintén, mit vártál? Magánszemélytől kizárólag személyesen vásárolunk, azt is kipróbálás után.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont nov. 8. 21:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

es fognak egyartalan vele foglalkozni?

# 5/9Időpont nov. 8. 21:58 Privát üzenet

Jó, hát azért 5 nap miatt nem fogja a rendőrség körözni.

Tudom, hogy hihetetlen, de bárkivel történhet bármi, ha magánember - nem feltétlenül csaló...

10 éve adok el az interneten, volt olyan, hogy az eladó kórházba került, mert elütötte egy autó, volt, hogy kismama volt az eladó és korábban megszülte a gyereket, mint ahogy várta - de saját magam is jártam már úgy, hogy este még semmi bajom nem volt, reggel meg nem bírtam felkelni, annyira szédültem - és ez 3 napig tartott, nyomtam az ágyat.

Ha a kérdező megírta a címét, akkor lehet, hogy már fel van adva a csomag - csak nem kommunikálta le az eladó.

Meg persze az is lehet, hogy valóban csaló, de akkor is illik még várni.

Amúgy telefonszám nincs megadva?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont nov. 8. 22:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

semmit nem adott magarol nev van de az is kamu mert ilyen ember nincs facebookon se!

# 7/9Időpont nov. 8. 22:29 Privát üzenet

Ember, ha valaki nincs a Facebookon, akkor az már nem is létezik? :D

Tudod,hány ismerősöm nincs is beregisztrálva?

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont nov. 8. 22:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

tokmindegy csak ra akartam keresni hatha lehet beszelni vele, nem kell rogton ugrani 😀😀😀😂

# 9/9Időpont nov. 8. 23:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tenni a rendőri képmutatás ellen?
Hol és milyen formában lehet feljelentést tenni szórakozóhely ellen, amiért a vendégei konstans összehányják, vizelik az utcát? Lehetőleg úgy hogy csináljanak is valamit velük.
Internetes hirdetesen valakit atbasztam a google fiokjaval ez ellen indithato eljaras szemekyes adatok ellopasaval?
Ilyenkor tehetek feljelentést az OTP ellen?
A rendőrség ez ellen mit tudna tenni? (bővebben lent)
Csepelen tettem 2 hónapja feljelentést internetes csalás ellen ( megloptak 32500 ft-tal) utaltam előre?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!