Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 1 millió forintod,...

Ha lenne 1 millió forintod, mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok, de csak ennyit sikerült eddig összespórolnom, hosszú évek alatt.

Gyűjtök tovább, de addig is ki mibe fektetné, ahol esetleg gyarapodna is?


2018. nov. 16. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Naponta meg kell ezt kérdezni? Ennyit magadba, nem befektetési összeg ilyen hozamok mellett.
2018. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először kérdeztem és elnézésedet kérem, de nem kerestem rá előtte, hogy elhangzott-e már ilyen kérdés.
2018. nov. 16. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Magadba, valamit tanulni érdemes rajta (illetve eltenni ennyit vésztartaléknak).


Tanulás lehet a jogosítvány megszerzése, egy tanfolyam ami szakmába vág, nyelvtanulás/nyelvvizsga, stb.

2018. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idd el
2018. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a tanulás az alap, el is kezdtem egy OKJ-s képzést. De a lakásra gyűjtés a célom. Igaz, csak ennyi havi megtakarításból esélytelen.
2018. nov. 17. 06:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ingatlanba is fektetheted, 10-40% hozam évente.
2018. nov. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszú évek kellettek, hogy ennyi pénzt eltudj félre rakni, akkor valószínűleg nem keresel jól, vagy túl sok a kiadásod. Mindenképpen úgy érdemes befektetni a pénzt, hogy az havonta legalább 10-30% profitot termeljen, és érdemes lenne más utakat megnézni, hogy mi tejelne jobban. Az okj az jó lehetőség, főleg az olyan amivel akár saját vállalkozást is létre akarsz hozni, a tényleges munkád mellett.


Egyébként jó lehetőség az autókereskedés, nézegesd a használtautó oldalakat, főleg ezeket a fél milliónál olcsóbb kocsikat, tapasztalataim szerint a legtöbb amatőr autókereskedő simán felrak olyan 300-400 ezres kocsikat, amiket akár 500-600 ért is lehetne árulni. Viszont ugye ez sok időt igényel én sok energiát illetve hozzáértést is.


Ha van egy kis érzéked a pénzhez illetve befektetésekhez akkor ott van a tőzsde. Viszont a tőzsde sok tanulást igényel, hogy beletudj jönni.


Ott van a szerencsejáték, vicc, nem vicc, ha kitalálsz mondjuk tippmixen egy jó stratégiát az is tudja kamatoztatni a pénzed

2018. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!