Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Apukám 100. 000Ft-t adott...

Apukám 100. 000Ft-t adott nekem 16. szülinapomra. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Szerintem ez azért kicsit sok de végülis örülök neki. Te mennyit adnátok egy ennyi idős gyereknek vagy mennyit kaptok?

2018. nov. 17. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A szó amit keresel, az a köszönöm. Nemhogy örülnél neki basszus, hogy megengedheti ezt magának. tedd félre, jól jön az majd egyszer.
2018. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális van aki kevesebbet kap, de van aki sokkal többet (pl. lakást 18-20 évesen). Nem ez a lényeg.
2018. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, az normális, ha egy húsvéti locsolásért egy 10 éves gyerek 20 ezret kap a mamájától? :)


Én túlzónak tartom, de embere válogatja. Biztosan megérdemelted, örülj neki, és leginkább becsüld meg.


Ha az én gyerekem ezt nagyon értékelné, és azt látnám, hogy - számomra - nem értelmetlen dolgokra költené, lehet, hogy én is adnék. De mi ettől még messze vagyunk. :)

2018. nov. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok. De más meg új Iphone-t vesz a kölöknek, szóval ahhoz képest nem is olyan sok.
2018. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem elváltak a szüleid? Apukád ezzel próbálja pótolni a kevés veled töltött időt, hogy inkább több pénzt ad?


Csak azért gondolom, hogy külön élnek a szülők, mert úgy írtad, hogy apukád adta.

2018. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 1 milliót adtam volna! Igazán nincs mit, nem kell megköszönnöd, de legyél kitűnő tanuló!
2018. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!