Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Iphone-t bevesznek zálogba?

Hinimini kérdése:

Iphone-t bevesznek zálogba?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a zálogosnak szüksége van e az iphone-ra, vagy egyáltalán eltudja e később adni. Javaslom olyan helyet keress, ahol telefon alkatrészeket vesznek-árulnak, ott valószínűleg nagyobb sikerrel jársz. Esetleg nézz meg több helyet is, úgyis mindig a legkisebb árat mondják neked.


Csak egy példa, volt egy alaplap hibás galaxy note 4-em, amit idén árultam, mindenhol 10.000 forintot ajánlottak érte, amit én nagyon keveselltem érte. Aztán összehaverkodtam egy telefon-szervizelős sráccal ő mondta, hogy alkatrészenként eladni 20-30 ezret is kitudnék belőle sajtolni, úgyhogy kereskedőnek adom el. Végül ez az ismerősöm passzolta el a telefont alkatrészenként, amiből 20-20ezer hasznunk lett..

2018. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Annyit viszont hozzáteszek, hogy kb 2 hónapon keresztül árulta, szóval ha idő-pénz arányt nézzük, lehet megérte volna 10 ért elnyomni.
2018. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!