Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha megrendelek névre...

Mi van ha megrendelek névre egy csomagot a boltban, de nem veszem át?

Figyelt kérdés
Nagyon elfoglalt voltam a napokban amikor irtak, h megjött, meg le is betegedtem. Gondoltam majd átveszem később, de valahogy akkor se úgy jött össze, aztán már addig húztam az időt, h nem volt pofám odamenni :( :D. Mi van ilyenkor ez nekik nagy probléma, h megrendeltem neten, meg írták, h megérkezett a boltba én meg nem vettem át? Lehet megis kéne az a teréek és itt a legolcsobb, odamenjek, nem lesz belőle gond?

2018. nov. 21. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
telefonálj oda, hogy tegyék el pár napig vagy hogy lemondod
2018. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
rendeld meg még egyszer más adatokkal
2018. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt elszurtam, mert annyira abban voltam h majd ugyis atveszem, h nem szoltam, aztan mar az ilyen 4-5. munkanapon amit mondtam, mar atlendultem oda h mar pofam nem volt ezzel szolni, mert esetleg gond volt. Szerintem lehet akkor utanajarok, köszi :)
2018. nov. 21. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Webáruházban dolgozom, de üzletünk is van, nem csak raktár.

Jelen helyzetben hívd fel őket (vagy ha közel van a bolt, s nincs akadálya annak, hogy bemenj, akkor tedd meg), s mond el, mi történt.

Magyarázkodni, mentegetőzni nem kell. Főleg nem hosszasan. Ez és ez vagyok, ezt rendeltem, nem tudtam átvenni, de szükségem lenne a termékre. Esetleg még a rendelési számot is jó ha tudod, nem nem biztos, hogy kérik.

Ha még félre van téve, akkor most már tudják, hogy érte fogsz menni. Vagy kérheted a kiszállítást, ha az a jobb.

Amennyiben időközben már nincs ilyen termék a boltban, akkor meg lehet beszélni velük, hogy azonos feltételekkel be tudják-e rendelni. Segíteni fognak.

Hidd el, ha ez lenne a legnagyobb gond vevőkkel, örömtáncot járnának. Meg egyébként is mindig a vevő az első! Abból élnek.

Ha kelletlenül, gorombán kezelnek, akkor meg tett feketelistára őket.

2018. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!