Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » CSOK felvétele ilyen esetben?

CSOK felvétele ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy szüleim igenyelhetnek e CSOKOT a testvérem és én utánam, én 21 éves vagyok, egyetemre járok, testvérem 16 éves középiskolás. Anyu 42 neveloapum pedig 46 éves.

Köszi a válaszokat.



2018. nov. 21. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha igen, mekkora összeg, milyen feltételekkel.
2018. nov. 21. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert az egyik szülőnek 40 év alattinak kell lennie.
2018. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Igényelhet ék igen. Két meglevő gyermekre. Új ház esetén az ujepitesure vonatkozó Csok ot nem tudom pontosan mennyi az, használatra szintén, ami vonatkozik. Persze emellett még kell felelni meg néhány kritériumnak.
2018. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudtommal fel tudnátok venni, de ennek megvannak a feltételei, javaslom keressetek fel egy ügyvédet, aki jártas a csok ügyekben
2018. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természetesen igénybe vehető. Meglévő eltartott gyermekhez nincs korhatár. Sok sikert.
2019. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!