Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skrill számlámat nem tudom...

Skrill számlámat nem tudom bezárni, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azt írja, mikor rámegyek a számla bezárására, hogy jelenleg nem tudod lezárni a számládat.

Miért lehet ez?

Illetve baj, ha csak úgy otthagyom állni a számlámat, ha már úgysem használom, bezárni meg nem tudom?



2018. nov. 21. 13:36
 1/2 Cinike válasza:
Úgy érted, hogy nem tudsz kilépni? (Nem megszüntetni akarod, ugye?) Szóval, záros (pontosan nem tudom ez hány perc) idő után automatikusan kiléptet. Volt olyan eset, hogy valamit meg akartam nézni és mire visszatértem volna, újra a bejelentkeztetett.
2018. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cinike válasza:
100%
Zavar a "bezárás" szó. Az "X"-et nyomogatod? (Ez különben mükődik, de (azonnal) nem szakad meg a kapcsolat közted és a Skrill között. Ha csak befejezni akarod a mai műveleteket, akkor: LOGOUT. Ha le akarod zárni (megszüntetni) a számládat: Settings/Account settings/Account status: CLOSE. Itt mondhatja azt, hogy nem tudja, pl. van még pénz rajta, vagy esetleg nem fogadtad el az új adatkezelési szabályokat (én már jártam így).
2018. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!