Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vettem részvényeket a Real...

Asdqwertzfgh kérdése:

Ha vettem részvényeket a Real murcia foci csapatbol akkor ebbol kapok valami osztalekot vagy el rudom adni ha jobbak lesznek?

Figyelt kérdés
Csak mert most csod szelen vannak es a nemzeti sport onlineon volt egy link h lehet venni 400 ft ert 10 db reszvemyt vettem is atutalassal a real murcia oldalarol es nem tudom h tudok e ezz valamit kezdeni majd egyszer vagy ez csak ilyen tiszteletbeli resztulajdonossa tesz

2018. nov. 21. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Az 40 forint /reszveny, az mar egy "penny stock", "rendes tozsden" nem is kereskednek reszvenyeikkel, mi tobb, kis guglizas utan ugy tunik, hogy egy zart tarsasag, azaz nincsenek barki altal megvasarolhato reszvenyeik, szoval teged jol lehuztak. :)
2018. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!