Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legjobban fizető szakmák?

Mi a legjobban fizető szakmák?

Figyelt kérdés
Olyan szakmát keresek a baromi jol keres. És van idő mellette egy lóra is.

2018. nov. 22. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Akartam írni, hogy pilóta, de az nem lóbarát. Programozó, de csak akkor keresel baromi jól, ha baromi jó vagy benne. Akkor viszont már sokmindent megengedhetsz magadnak. A férjem már akkor megy be dolgozni, mikor akar, a lényeg, hogy a problémák meg legyenek oldva. Nőgyógyászok is jól keresnek, de kevés a szabadidejük. A nővéremnek egy ruhaüzlete van, de rohadt sokat dolgozott azért, hogy most kényelmesen és jól éljen.
2018. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Kaszinótulajdonos
2018. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Gászerelő (kormányközeli)
2018. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a jogász csajnak van egy lova, de bértartásban, tehát nem ő gondozza, csak hétvégenként megy ki hozzá és lovagol. Illetve a vezérigazgatónak van egy komplett farmja a belvárostól 20 percre, de az kicsit más tészta.

Az alap dilemma, hogy nagy pénzt többnyire Budapesten kapsz, ott viszont csak az isten háta mögött tudsz lovat tartani, így az ingázás miatt nem lesz rá időd. A ló egyébként sem aranyhal, hogy csendben várja, amíg hazaérsz, elég melós jószág.

Esetleg egy átmeneti, kisebb város lehet erre jó terep, pl. Győr. Nem tudom, ott most milyen szakmák mennek.

2018. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Az, amihez értel és tudsz rá vevőkört ( bár, ha jó hírnevet szerzel, ez utóbbi jön magától!).

(Nekem az épületvillamossági-szerelés jött be)

2018. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!