Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18 évesen, hogyan tudok...

Asdqwertzfgh kérdése:

18 évesen, hogyan tudok itthon kis tétben elkezdeni tőzsdézni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi lenne az a kis tét?
2018. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát csak 100e ft alatt szeretnék beletanulni és tudom hogy vannak játékok amikbe tét nélkül lehet de annak nem látom értelmét.
2018. nov. 23. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Cryptoba gondolkodj. Ott nagyon sokat lehet tanulni, a jovodet is fel tudod epiteni ra pld solidity programozas. ( szerintem elobb utobb 2-3x annyit lehet vele keresni mint ugyanannyi programozassal ) Nezd meg a twitteren, nick szabobak irtak h eves 2 millio dollaros fizut ajanlanak es nem fogadta el. Sokan jonnek h volatilotas stb de ugyanaz mint a hagyonanyos tozsde csak 10x es sebessegbe. Ja es ehez nem kell semmi, se kozvetito se ugyvezeto se semmi. Beregisztralsz tozsdere es mehet is a kereskedes. Konnyu sokat bukni, de annal tobbet tanulsz.
2018. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as, jól értem, akkor Te most arra biztatod, hogy igaz, hogy el fogja bukni a 100 ezret, de milyen jót fog tanulni belőle? :-)


100 ezer ft-al a magyar brókercégeknél nem sokra mész.

Egy-egy üzletkötés - mondjuk egy adag részvény vétele- eleve 100-150 ft (volt régebben, most nem tudom, mennyi), az eladása ugyanannyi. Tehát egy ügyleten min. 300 ft-ot kell, hogy keress, ha nem akarsz veszíteni.

Eggyszerűen annyira kis pénz, hogy nem tudod behozni rajta.

Van a tőkeáttétes kereskedés, de ott nagyokat lehet bukni, meg a certifikát - talán még azzal lehetne "játszadozni", de ahhoz már rutin kell.

Meg a forex, de az is veszélyes tud lenni


Javaslom, előbb tanulj a tőzsdéről, aztán kereskedj.


Első számú aranyszabály: csak annyi pénzzel "játssz" a tőzsdén, amennyinél nem fáj akár a teljes elvesztése.

2018. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol tudnék tanulni a tőzsdéről?(működés stb..)
2018. nov. 23. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Investopedian vannak kis videok amik tok jok. Es igen szerintem bukassal lehet tanulni. Legalabbis en igy tanultam...
2018. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és mára te vagy a magyar soros györgy
2018. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a gaz hogy hallasra nem mindig ertem az angolt csak irva aztan igy ez az investopedia nem jo mert ha jot neztem akkor ezek angol videok.
2018. nov. 23. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, ne legyél már ilyen anyámasszony katonája: tőzsdézni akarsz, de annyi nem jut eszedbe, hogy beírd a keresőbe, hogy "tőzsdei alapok"?

Tudod, a Google, itt van előtted és a barátod :-)


Most az egyszer belinkelem Neked - de máskor legyél kicsit rátemettebb, mert ha még azt is mi mondjuk meg Neked, hogy hol találod, akkor hogy fogsz EGYEDÜL, hirtelen döntéseket hozni?


[link]


[link]

2018. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!