Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypallal, ha nincs kártya...

Paypallal, ha nincs kártya csatolva, akkor nem tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Paypallal akarok fizetni. A paypal számlámon van pénz, utaltam rá. A kártyaszámom nem akarom kiadni senkinek, a paypalnak se, virtuális kártyám sincs. Vásárolnék paypallal, elvisz az oldalra és belépés után rögtön azzal kezdi: adjam meg a kártya adatokat, anélkül nem is enged tovább. Ha nincs kártya csatolva, akkor nem tudok fizetni?

2018. nov. 24. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod kiválasztani, hogy a PayPal számládon lévő pénzt használja?

Ha nem, akkor inkább ne foglalkozz a PayPal-al. Én évekig használtam, több százezer forintokért vásároltam azon keresztül, de most az új szabályozással fizetőssé tették. Ez a hála.. Kiírják hogy változtak a feltételek, egy átlag felhasználó pedig csak leokézza és megy tovább.. Nem jó döntés, mert azzal azt fogadod el, hogy Direct Debit-en keresztül havi 800 forintot fizetsz csak azért, hogy a bankkártyád hozzá maradjon csatolva a PayPal fiókodhoz. Visszamondtam a direct debit-et, azonnal jött az email hogy amíg nem kapcsolom vissza, nem fizethetek PayPal-al. (És valóban nem tudtam rendelni.)

Szóval ez is felejtős. Szerintem küldd el a rajta lévő pénzed egy ismerősnek, aki majd visszaküldi a bankszámládra vagy valami.

Viszont ha rendelni akarsz, akkor mindenképp be kell írnod a kártyaadataidat.

2018. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

'A kártyaszámom nem akarom kiadni senkinek, a paypalnak se, virtuális kártyám sincs.'


Es meselj mar, mire ez a paranoia? A paypal talan a vilag egyik legbiztonsagosabb online fizetesi modszere, egy virtualis kartyat igenyelni a banktol ingyen van, mi tart meg vissza?


Ha ennyire rettegsz hogy lehuznak, atvernek, ellopjak az adataidat, akkor fizess mindenutt keszpenzzel, az a legtutibb.

2018. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1500 forint évente a virtuális kártyahasználat.
2018. nov. 24. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyit megér nem?
2018. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az havi 120 forint azert, hogy tudj biztonsagosan es kenyelmesen fizetni a neten, hiszen a virtualis kartyat mindenhol mashol is hasznalhatod, nemcsak paypal-on. az 4 zsemle ara. mirol beszelunk?
2018. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"...azt fogadod el, hogy Direct Debit-en keresztül havi 800 forintot fizetsz csak azért, hogy a bankkártyád hozzá maradjon csatolva a PayPal fiókodhoz."


1-es, erről egy link vagy képernyőfotó? Nálam semmi ilyesmit nem ír ki a Paypal.


A kérdéshez: Volt olyan vásárlásom, hogy hiába volt pénz a Paypal számlámon, a kártyámat terhelte meg. Szerintem ez a kereskedőtől függ.

2018. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"1500 forint évente a virtuális kártyahasználat."


Az komoly. Nekem a plasztik évi 1400.

2018. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-es, ilyennel én sem találkoztam. Szerintem valamit félreérthettél.
2018. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy nálad még nem történt meg. IT-s vagyok, angolul folyékonyan beszélek. Mit érthettem félre? Úgy történt ahogy írtam, de ha érdekel, nálunk a családban előfordult a többiekkel. Négyünktől is vonnak 800 forintot havonta, ha pedig lemondod a direct debit-et, jön az email és a paypalt kilövi addig.
2018. dec. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudnál erről valami cikket, vagy hivatalos tájékoztatást belinkelni? 2010 óta használom a PayPalt, eddig mindig egyszerre léptek életbe mindenkinél a változtatások.

Most átnyálaztam a legújabbat, ami dec 11-én lép életbe, de ott sem szerepelt az általad említett dolog.

2018. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!