Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Segítség! Átvert egy külföldi web cég?

Pár napja láttuk hogy párom bankkártyájáról hiányzik 29 euró, utána néztünk hogy mégis hova lett, valami baseline cortex store vonta le. Azt se tudtuk, hogy mi az így megnéztük mind kettőnk e-mail fiókját az enyémbe volt tőlük valami promóciós hülyeség okt. 19-én küldték. Beléptem de nem volt kiírva semmi, így írtam nekik egy e-mailt hogy mi ez. Annyit kaptam válaszul hogy tagságomat törölték meg hogy pénz vissza nincs. Nem adtam meg sehol a párom kártya számát, ezt a weboldalt sem láttam soha. Mit csináljak ? Azt a pénzt már nem láttom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: átverés, külföld

2018. nov. 26. 16:02  Privát üzenet  

A válasz
Be kell(ene) menned a bankodhoz, és ott bejelenteni ezt. Ők el tudják intézni, hogy jogosulatlan kártyahasználat miatt visszakapd a pénzedet. De mint mondtam, ehhez be kellene menned. És nem árt, ha a "chargeback" szót említed nekik mint megoldást. Ők tudni fogják, hogy mi ez a kifejezés a bankkártyás ügyek kapcsán.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. nov. 26. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldi munkavállalásnál mikor kell kijelentkezni a munkaügyi központból?
Ha YouTube-ra feltöltök egy jelenetet egy sorozatból, amely külföldi szinkronnal és egy angol fan felirattal van ellátva, az sérti a feliratkészítő jogait?
Ha külföldre küldök levelet, akkor az adott (külföldi) ország bélyege kell?
Külföldi aprópénzek beváltása?
Ha nèmet papìrokkal, nèmet rendszàmos motort veszek, haza tudok vele jönni?
Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot külföldi sportcsapatok edzőivel?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!