Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Deichmannba vettem csizmát,1...

Deichmannba vettem csizmát,1 hete. Fáj tőle a lábszáram, a sípcsontom körül. Duzzanat is megjelent szerintem. Mit tegyek? Nem veszik vissza mert már hordtam. Csak újat vesznek vissza, de így 10ezer forintot kb. kidobtam a kukába?

Figyelt kérdés

Van rá garancia, a blokkot eltettem, de elvileg akkor veszik vissza garanciával, ha valami olyan történik a csizmával ami nem az én hibám (pl. leválik a talpa 2 hét viselés után),


Ilyenért hogy duzzadt lesz tőle a lábszáram, nem veszik vissza...


hordtam már, ha teljesen új lenne akkor visszavennék, csak hát a boltban amikor felpróbáltam 1-2 percet voltam benne, és kb. 1 napos viselés után derült ki hogy fáj tőle a lábam...


Múlt hét kedden vettem.

Múlt hét szerdán és csütörtökön viseltem, majd csütörtökön már fájt tőle a lábam...


Pénteken, szombaton vasárnap sportcipőben voltam, jó idő volt, nem esett az eső.

Hétfőn is, és ma hordtam a csizmát. 2 óra viselés után fáj tőle a lábszáram

[link]


az anterior jelzésnél

anterior of shin splits


Nem futottam, nem végeztem megerőltető kondiedzést, csak azt amit már fél éve végzek (heti 2-3 edzés, ellipszis tréneren, nem futás. háromnegyed éve ugyanazt csinálom)


Tuti a csizma okozza a duzzanatot és a lábszárfájdalmat is..


deichmannos

10ezer forintba került..


mit tegyek?

24/l



2018. nov. 28. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyedben megpróbálnám normálisan elmagyarázni a boltban, hogy sajnos fáj a lábad benne és ez csak hosszabb hordás után derült ki, szeretnéd az árát levásárolni, amennyiben lehetséges ez.

Pozitív kimenetelre ne számíts, de egy próbált megérhet.

2018. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg eladni, hiszen újszerű. Túl sokat ne remélj érte!

A következő bármilyen lábbelidet órákig próbálgasd a lakásban, mielőtt utcára mész vele!

2018. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!