Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik a külföldről...

Timon78 kérdése:

Hogyan működik a külföldről való rendelés?

Figyelt kérdés

Aliexpressről (Mivel Magyarországon nem árulják) szeretném megvenni a Wacom CTL-472 Terméket 16 ezer forintért (ingyenes szállitással) De hallottam hogy megy rá ugye a 27% áfa és a vám. 16000x1,27 Az még korrekt, hogy 20 ezer forint körül van de a vám az mennyi lenne rá és hol kéne kifizetnem? Esetleg van rá lehetőség hogy elkerüljem?

Meg ha sikerülne is akkor a terméket a futár fogja hozni vagy el kéne mennem valahova átvenni?

Bocsánat ha hülyét kérdezek de nagyon új ez nekem.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. nov. 30. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Postás hozza vagy a postán tudod majd átvenni. Vám is jön rá akkor nem 27% összesen jó lesz az 30-nak is. Plusz van valami 2000 forint fix költség amit a postának fizetsz a vámkezelésért.
2018. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem akkor inkább hanyagolom, Köszi a választ!
2018. nov. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!