Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez esetben mit kell mondanom...

Ez esetben mit kell mondanom a futárnak?

Figyelt kérdés

Még Black Friday-en rendeltem, most jön holnap valószínűleg, de nem tudom átvenni, sőt a héten sem nagyon.


Az MPL (Magyar Posta) futárszolgálat hozza.


Ez reggel 8-tól este 6-ig szállít. Viszont az a tapasztalat, hogy legtöbbször dél előtt vagy dél körül ér ide a csomag, viszont csak 2 óra után tudom átvenni.


Ha felhív, mit kéne mondanom neki? Én áttudom venni, de csak 2 óra után. Ezt figyelembe veszi? Esetleg azt lehet tudni, hogy melyik postára szállítja vissza? Nem a helyi postára viszik ilyenkor? (Egy kicsivel több, mint 20kg-os csomag!)


Köszönöm.


2018. dec. 2. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

MPL futár nem valószínű, hogy fel fog hívni - hagy egy értesítést, hogy hol, mikor veheted át a csomagot.

Esetleg, ha úgy adta fel az eladó, akkor lehet, hogy 2 x-i kézbesítés lesz.

2018. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Tavaly emlékeim szerint pont, hogy felhívott előtte...


Emag-tól rendeltem, én felveszem a csomagot, feltéve ha a hozzám közeli postára viszi...

2018. dec. 2. 09:13
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha felhív, megmondod neki, hogy dobjon be egy értesítőt, és majd elmész érte a postára. Nem valószinű, hogy bele fog férni neki, hogy később visszavigye.
2018. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az emag-tol erkezo csomagjaimat nem szallitjak ki, csak bedobnak egy ertesitot, hogy atvehetem a postan.
2018. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, de akkor a helyi postán hagyják ott, ez a kérdés?
2018. dec. 2. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Mpl hol a fenébe hagyná, ha nem a postán?
2018. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Még mindig nem ez volt a kérdés. Azt tudom, hogy a postán hagyja, az természetes.


A lényeg, hogy a HELYI postán hagyja -e vagy egy távolabbi postaállomáson!

2018. dec. 2. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Helyi főpostán, de a te csomagod csak a te kedvedért minimum 300 kmre fogja hagyni
2018. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legtöbbször nem fognak felhívni, csak hagynak értesítőt. Ha fel is hív biztos, hogy nem érdekli, hogy nem vagy otthon, nem jön vissza később.


A területileg illetékes központi postán lesz a csomag. Ez Budapesten pl. általában kerületenként egy nagy posta. Vidéken nem tudom, hogy a falu postáján marad-e vagy a legközelebbi városban.

2018. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#8: elmész te a fenébe!

2018. dec. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!