Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen hasonló oldalak vannak még mint pl az aliexpress és az ebay, csak jobb minőségű termékekkel?

Karácsonyra a kishúgommal azt beszéltük meg, hogy ő szeretné kiválasztani a saját ajándékát, az aliexpresst nézegette, de mondtam neki, hogy legalább ne ilyen rossz minőségűt nézzen. Csak ő nem tud más ilyen nagy webshoppot és őszintén én sem, mert nem értek hozzá. Olyan mindenes oldal kéne, szereti az ilyen aranyos cuccokat ugye, meg imádja is nézegetni. Az, hogy beviszem a plázába azt nem akarja valamiért, nem is értem, szóval egy jó honlap ötletnek örülnék, amin talál valamit.

Keress kérdéseket hasonló témában: webshop

2018. dec. 3. 14:26  Privát üzenet  

A válaszok
amazon (.de vagy .co.uk)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 3. 17:46 Privát üzenet
Az a baj,hogy akármit rendelsz,Karacsonyra már tuti nem kapod meg

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 3. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen táncot ajánlotok nekem?
Iphone 6 után milyen telefont ajánlnátok ami hasonló vagy több tudaású?
Véres vizelet, hátha van vkinek hasonló tapasztalata vajon Húgyúti fertőzés vagy inkább valami különleges/egyedi megbetegedés?
Tudtok hasonlóan jó mikrofont hasonló árban?
Far Cry 4-hez hasonló játék, alacsonyabb gépigénnyel?
Mennyire fájnak majd a fogaim és az ínyem, fogszabályzás után? Hasonló a fájdalom a fogfájáshoz, vagy rosszabb/jobb?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!