Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha törlöm a megrendelést mi...

Ha törlöm a megrendelést mi történik?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket az otto.hu-ról és törölni szeretném a megrendelést mert mégsem azt szeretném megvenni. Ilyenkor akkor nem kell kifizetnem? Törlik és ennyi?

2018. dec. 7. 17:22
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Olvasd el az erről szóló részt az oldalukon, de érdemes a postázás előtt ezt megtenni. Vagy írj nekik, hívd fel őket és mondd el mi a helyzet. Utólag is visszaküldheted, úgy persze fizetni kell a vissza postázást, vagy csomagküldést.
2018. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ja és minél előbb! Mielőtt a raktárból kiadják a kézbesítőnek.
2018. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, töröltem a rendelést mert eddig nem adták postára szóval remélem nem lesz belőle baj
2018. dec. 7. 20:38
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Max az lehetne, hogy neked kell visszaküldeni, az meg nagyjából 2 kg-ig 1500 Ft. Szerintem rendben lesz.
2018. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!