Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Köteles vagyok visszaadni a...

Köteles vagyok visszaadni a pénzt?

Figyelt kérdés
Facebook marketplace-en eladtam egy xbox 360 jatekkonzolt egy 16éves srácnak 40000forintért, és másnap felhivtak a szülei, hogy cseréljük vissza, mert a gyerek otthonról ellopta a pénzt a szülők tudta nélkül

2018. dec. 8. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
nem, nem vagy
2018. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy köteles, minden szabályosan történt.
2018. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt adtam el, és tagnap hívtak a szülők. Rendőrségi feljelentessel fenyegetoznek. Történetesen romák, és attól tartok, hogyha nem adom vissza a pénzt akkor valami módon bosszút állnak. Például betornek hozzám, vagy megrongaljak az autóm.
2018. dec. 8. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogszerűen semmit nem tehetnek. Nyilván nem jogszerűen bármit. De tudják hol laksz?!
2018. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jó ha tudod cigányoknál ez bevett trükk. Vesznek valamit ( autóknál kifejezetten népszerű), szetbarmoljak vagy kicserélték részeit, stb és utána vissza akarják vetetni.
2018. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
csak simán zsarolnak, ez bevett szokás náluk, főleg használtautóknál csinálják ezt.
2018. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szétbuherált valami roncs XBoxot vagy más konzolt kapnál vissza és még örülhetnél, hogy nem vernek meg. Így az övék lenne a negyvenezer is, meg az xbox is. Úgyhogy ne lépj velük kapcsolatba, ami írásban érkezik tőlük, azt mentsd le. Nem jelenthetnek fel, csak ugatnak, ahogy a fajtájuk szokott.
2018. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez volt az első, és egyben az utolsó eset, hogy cigányokkal üzleteltem.
2018. dec. 8. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ámen!
2018. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!