Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A múlthéten vásároltam egy...

A múlthéten vásároltam egy használt cikket . (jófogás) de még mindig nem érkezett meg . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hete annak hogy feladásra került egy csomag amit megvásároltam, de se híre se hamva.Többször is rendeltem már erről az oldalról de eddig 2-3 munkanapom belül mindig megérkezett. Most már 6-7 munkanap is eltelt de semmi ....

2018. dec. 12. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom durván - mármár vakmerően fog hangzani - de mi lenne ha nem a GYK-t kérdeznéd hanem az eladót?
2018. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eladónak ehhez mi köze? Biztos hogy feladta a csomagot a pontos címre ...
2018. dec. 12. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
A csomag feladási címkét elküldte meg a sorszámát hogy azt online tudjad követni ?
2018. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk sincs sok közünk a dologhoz. Az eladónak legalább annyi, hogy ő adta fel a csomagot, így a postán ő kétheti számon, hogy hol van.

Egyébként így karácsony előtt elég nagy forgalmat bonyolít a posta, emiatt tovább tarthat a szállítás a megszokottnál.

2018. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!