Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem Rockpincéről egy...

Rendeltem Rockpincéről egy tízezer forint feletti tételt, ami meg volt jelenítve az oldalukon, de azt írták, nincs raktáron, a pénzem pedig ki van fizetve és regisztrálatlanul rendeltem. Hogy kérjem vissza a pénzem?

Figyelt kérdés
Csak annyit írtak, hogy válasszak más termékeik közül. Szerintem ez nem fer, mivel az oldalon fel volt tüntetve az adott termék én meg ugye ki is fizettem az összeget. Hogyan tovább? Hogy tudom esetleg visszakérni a pénzem?

#fizetés #Rockpince.hu #raktárhiány
2018. dec. 13. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy hogy milyen névről és számlaszámról ment az összeg, küldj hozzá akár bankkivonatot is.

Ha paypallal fizettél, akkor meg a tranzakció azonosítót.

2018. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen kérheted vissza a pénzed: egyszerűen közlöd velük ÍRÁSBAN! (email), hogy elállsz az adásvételtől (elállási jog, ez őket is kötelezi), ha még nem telt el 14 nap attól számítva, ahogy megírták Neked, hogy nincs a termék és az elállással egyidőben, ugyanabban az emailben megírod a nevedet és a számlaszámodat és kéred, hogy erre a számra utalják vissza a pénzedet. Ahogy közlöd velük, elvileg 14 napjuk van arra, hogy visszatérítsék a pénzedet.
2018. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tegnap írtam két darab emailcímre is üzenetet, de semmi reakció
2018. dec. 13. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:

így van. ha írtál nekik, hogy ilyen esetben elállnál a vásárlástól, akkor hamarosan feldolgozzák és visszautalják a pénzed. lehet azt sem azonnal.


én jártam úgy egy webshop-nál akik 2-3 hétig várattak a rendelésemmel, míg végül lemondtam és visszakértem az előre elutalt összeget, és a havi elszámolást meg kellett várnom, amikor gondolom mindent egyben utalnak mindenfelé...szóval ez is benne van...de ne aggódj, úgyis megoldják.

2018. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


tegnap írtam két darab emailcímre is üzenetet, de semmi reakció"


2-es vagyok: kérdés, mit írtál? Az nem elég, hogy leírod, hogy kéred vissza a pénzedet.

Fogadd meg a tanácsomat, amit leírtam: LE KELL ÍRNI szó szerint, hogy elállsz az adásvételtől (de vigyázz, ez csak 14 napig érvényes attól számítva, hogy közölték, nincs a termék), és azt, hogy kéred vissza a pénzt, megírod a számlaszámodat és a nevedet (ide és ide). Ezek legyenek benne az emailben.

és még valami: javaslom, a saját email fiókodból írj nekik levelet, ne az oldalukról küldj emailt, mert én már jártam úgy, hogy ilyen honlapról küldött email nem ért célba.

Azt mondjuk nem értem, miért van két email címük...

2018. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 email címük van. Jól kitrükközték, mert ha az első kettőre küldesz ilyen jellegű levelet nem kötelesek válaszolni rá :D
2018. dec. 16. 19:30
 7/7 anonim válasza:
Hívd fel őket, esetleg ha a közelben laksz akkor menj be a Pesti vagy Győri üzletbe.
2018. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!