Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki rendelt mostanában saját...

Aki rendelt mostanában saját tervezésű címkével ellátott Rossmann-ajándékot, az hány nap múlva kapta meg?

Figyelt kérdés
Elvileg ugye 5-9 nap, de én 4-én rendeltem, és még mindig semmi, az pedig már 15 nap... Budapest, ha ez számít.

2018. dec. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Már rég érdeklődnöd kellett volna náluk.
2018. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem, mégsem vagyok előrébb, mert a boltban nem tudnak semmit, az e-mailre meg nem válaszolnak...
2018. dec. 22. 18:33
 3/5 anonim válasza:
És végül megérkezett? Véletlenül akadtam erre a kérdésre, és igaz, hogy tavalyi, de kíváncsi vagyok, ugyanis tavaly decemberben én is rendeltem egyet, ami azóta se érkezett meg xd Akartam írni nekik miatta, csak nem volt rá időm és alkalmam, meg először úgy voltam vele, hogy majd biztos holnap, majd biztos jövő héten küldik az emailt, hogy átvehető. Aztán meg már mindegy volt. Karácsonyra szántam volna a páromnak. Még először azt hittem, az a baj, hogy túl későn rendeltem, de hát végülis oda lehet adni azt karácsony után is, aztán meg az is megfordult a fejemben, hogy elfelejtették megcsinálni a karácsony miatt :D
2019. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, és most nem tudom, mennyire érdemes rendelni. Meg kapnám-e egyáltalán valaha...
2019. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, megérkezett, csak jóval később, valahogy talán pont Vízkeresztre, úgyhogy tartottunk némi ortodox karácsonyozást. :D

Be is írtam a naptáramba, hogy ha megint akarok majd ilyen ajándékot adni, akkor a legjobb lesz már november első felében megrendelni. :)

2019. nov. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!