Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék üzleti angyalt?

Hol találhatnék üzleti angyalt?

Figyelt kérdés
Van egy befektetési lehetőségem
2018. dec. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetőséged vagy ötleted, esetleg kész üzleti terved, vagy megvalósíthatósági tanulmányod?


Az ötletet és lehetőséget meg tudják nélküled is valósítani. A többi már érdekesebb lehet befektetőknek,egyéb finanszírozóknak.

2018. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha céget akarsz építeni egy ötletre, akkor ilyenből találni többet is.

Én voltam körökön az X-Angelnél és a Mideasnál is, korrekt volt a dolog, de előrehaladási fázistól függően vagy sokat, vagy még annál is többet kérnek el a tulajdonrészből (50% vagy több), szóval én inkább kiszálltam félúton és saját erőből mentem tovább (mint utólag kiderült, ez jobb döntés volt).

2018. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánat, ez nem éppen üzleti, a sportkarrierem meggyorsítására keresek egy "szponzort" akit megtudok győzni arról, hogy visszatér a befektetése, elég speciális, és kockázatos befektetés. Itt nincs terv, elég szubjektív, hisz biztosra állítani csak én tudok dolgokat, a befektetőnek csak igéretnek hangozna.
2018. dec. 24. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Akkor inkább menj politikusnak.
2018. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!