Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a véleményetek a foxpost szolgálattal?

Annyi a kérdésem hogy én most neki álltam könyveket eladni neten és nekem ezt ajánlották sokan használják és megbízható elvileg. Viszont több mint két hete nem kaptam meg a pénzt amit elvileg a vevő kártyával a gépnél kifizet mert csak úgy veheti át. Nem tudom átvette e mert egy család anyáról van szó aki az ünnepek miatt elfoglalt és dolgozik is. Írtam neki de semmi válasz. A foxpostnak is írtam már három levelet kettőt emailre egyet messengerben hátha betalál. Rákérdeztem mi a helyzet de tőlük sincs semmi válasz. Oké hogy ünnepek vannak de már egyszer megkisereltem elküldeni a csomagot és akkor vissza küldték mondván hogy a vevő nem vette át... Aztán meg másodjára sikerült oda ért és kapott üzenetet a vevő de most meg semmi a vevő és a foxpost felől se.. nekem meg fontos lenne a pénz. Lehetséges hogy attudta venni fizetés nélkül és átvertek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: átverés, vevő, csomag, küldés, vásárlás, pénz, bankkártya

2018. dec. 27. 09:53  Privát üzenet  

A válasz

Látod, ezért nem küldök én semmit utánvéttel.

A Foxpost szándékosan tuti nem fog átverni - valószínűleg a vevő nem vette át megint. de ha át is vette az ünnepek előtt 1-2 nappal, 22-étől 26-ig banki (és postai) szünnapok vannak - tehát semmiképpen nem tudott megjönni a pénz. Van még rá a holnapi nap, aztán megint 4 nap szünet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 27. 11:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elvileg december 15en ment érte.. azóta meg kellett volna jönnie

# 2/2Időpont 2018. dec. 27. 14:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a foxpost csomag már a raktárukban van akkor hétfőn valószínűleg átvehetem?
Foxpost csomagküldésnél a feladási cím azaz én címem ahol lakom vagy az automatának a címe?
Ha hétfőn tudom átvenni a foxpost csomagot, akkor mikor kéne feladnia a feladónak?
Foxpost automataba tett csomagra ha nem írunk semmit (cimzett, feladó stb. ), honnan fogják tudni melyik automataba kell majd átvinni?
Mennyire megbízható foxpost utánvéttel küldeni automatába csomagot amit a jófogásról rendeltek? Ha nem veszik át visszaküldik a csomagot? (bár lehet lehetnék bizalmasabb is)
Miért nem működik a foxpost csomagkövetés? Mailben nem kaptam kódot de amikor a feladott csomag adatainál lévő kódot írom be nem hozza be. Vagy ezt csak a vevő használhatja?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!