Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a foxpost...

Mi a véleményetek a foxpost szolgálattal?

Figyelt kérdés
Annyi a kérdésem hogy én most neki álltam könyveket eladni neten és nekem ezt ajánlották sokan használják és megbízható elvileg. Viszont több mint két hete nem kaptam meg a pénzt amit elvileg a vevő kártyával a gépnél kifizet mert csak úgy veheti át. Nem tudom átvette e mert egy család anyáról van szó aki az ünnepek miatt elfoglalt és dolgozik is. Írtam neki de semmi válasz. A foxpostnak is írtam már három levelet kettőt emailre egyet messengerben hátha betalál. Rákérdeztem mi a helyzet de tőlük sincs semmi válasz. Oké hogy ünnepek vannak de már egyszer megkisereltem elküldeni a csomagot és akkor vissza küldték mondván hogy a vevő nem vette át... Aztán meg másodjára sikerült oda ért és kapott üzenetet a vevő de most meg semmi a vevő és a foxpost felől se.. nekem meg fontos lenne a pénz. Lehetséges hogy attudta venni fizetés nélkül és átvertek?

2018. dec. 27. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezért nem küldök én semmit utánvéttel.

A Foxpost szándékosan tuti nem fog átverni - valószínűleg a vevő nem vette át megint. de ha át is vette az ünnepek előtt 1-2 nappal, 22-étől 26-ig banki (és postai) szünnapok vannak - tehát semmiképpen nem tudott megjönni a pénz. Van még rá a holnapi nap, aztán megint 4 nap szünet.

2018. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg december 15en ment érte.. azóta meg kellett volna jönnie
2018. dec. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!