Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpressről rendelt...

Az aliexpressről rendelt csomagom miért érkezik meg később, mint a barátomé?

Figyelt kérdés
Az egyik barátommal ugyan azon a napon rendeltünk, ugyan azt a fajta ecigit aliexpressről. Ő Budapestre rendelte, én pedig Nyíregyházára. Az ő rendelése már egy hete a postán volt és át is vehette, minden simán ment. Az enyémről viszont még most sincs semmi hír és az aliexpress is azt írja hogy "seller shipped your order". Szerintetek van valami teendőm, érdeklődjek utána vagy csak várjak még türelemmel?

2018. dec. 27. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

türelem, mert a csomagok ferihegyen a vámon várakoznak, ezrével várakoznak


az hogy ő megkapta, az konkrétan mázli kérdése. Plusz szúrópróba szerűen bekérhetik a tiednek a fizetési rendelési papírjait, hiába megy át ugyanaz a termék másnak. Várj. Nekem alis rendelésem 60 napon túl van és nem kaptam meg. Mégis lezárta automatikusan hogy megkaptam, hát nem kaptam meg. Minden más csomagot igen, szóval nekem még csomagom nem veszett el. 50+ rendelés.


https://www.youtube.com/watch?v=b_j_q_2Za2E

2018. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az sem biztos hogy ugyanattól az eladótól rendeltetek.
2018. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy ecigit nem csak nemzeti dohányboltban szabad már csak venni?
2018. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokta, akkor várni fogok és nem aggódom miatta.


Ugyan attól az eladótól rendeltünk. Mindent ugyan úgy csináltunk néhány óra eltéréssel.

Arról nem tudok, hogy ne lehetne online rendelni az országba e-cigit.


Még azt szeretném kérdezni, hogy tehetnek még rá plusz költséget a vám alatt?

2018. dec. 28. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

"7/F. § Az elektronikus cigaretta és az utántöltő flakon távértékesítése tilos."


Akkor jól emlékeztem, 2 éve így van.

2018. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!