Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az aliexpressről rendelt csomagom miért érkezik meg később, mint a barátomé?

Az egyik barátommal ugyan azon a napon rendeltünk, ugyan azt a fajta ecigit aliexpressről. Ő Budapestre rendelte, én pedig Nyíregyházára. Az ő rendelése már egy hete a postán volt és át is vehette, minden simán ment. Az enyémről viszont még most sincs semmi hír és az aliexpress is azt írja hogy "seller shipped your order". Szerintetek van valami teendőm, érdeklődjek utána vagy csak várjak még türelemmel?

2018. dec. 27. 17:45  Privát üzenet  

A válaszok

türelem, mert a csomagok ferihegyen a vámon várakoznak, ezrével várakoznak

az hogy ő megkapta, az konkrétan mázli kérdése. Plusz szúrópróba szerűen bekérhetik a tiednek a fizetési rendelési papírjait, hiába megy át ugyanaz a termék másnak. Várj. Nekem alis rendelésem 60 napon túl van és nem kaptam meg. Mégis lezárta automatikusan hogy megkaptam, hát nem kaptam meg. Minden más csomagot igen, szóval nekem még csomagom nem veszett el. 50+ rendelés.

https://www.youtube.com/watch?v=b_j_q_2Za2E

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 27. 17:50 Privát üzenet
Pl. az sem biztos hogy ugyanattól az eladótól rendeltetek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 27. 18:05 Privát üzenet
Amúgy ecigit nem csak nemzeti dohányboltban szabad már csak venni?

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 27. 18:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokta, akkor várni fogok és nem aggódom miatta.

Ugyan attól az eladótól rendeltünk. Mindent ugyan úgy csináltunk néhány óra eltéréssel.

Arról nem tudok, hogy ne lehetne online rendelni az országba e-cigit.

Még azt szeretném kérdezni, hogy tehetnek még rá plusz költséget a vám alatt?

# 4/5Időpont 2018. dec. 28. 17:34 Privát üzenet

"7/F. § Az elektronikus cigaretta és az utántöltő flakon távértékesítése tilos."

Akkor jól emlékeztem, 2 éve így van.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. dec. 30. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
AliExpressről visszajár a pénz ha nem úgy küldik a csomagot ahogy én akartam?
Rendelhetek direkt úgy aliexpressről hogy ne szállítsák ki a címemre csak a helyi postához?
Nemrégen rendletem AliExpressről és a házszámunk után elfelejtettem pontot tenni, minden mást beírtam úgy ahogy kell (utca, megye, város, irányítószám) lehet e ebből probléma?
Megrendeltem Aliexpressről egy cuccot, de az eladó írt, hogy elfogyott, a pénzemet viszont levonták. Mi a teendő?
Mennyi idő alatt jön meg aliexpressről valami?
Aliexpressről rendeltem nagyobb értékben valamit. Gyanítom vámolni fogják, így szeretném összeszedni az ehhez szükséges papírokat. A nyilatkozatot már kitöltöttem, azonban a...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!