Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az állandó munkahelyemen...

Ha az állandó munkahelyemen szabadságon vagyok, máshol dolgozhatok alkalmin?

Figyelt kérdés
A főnököm tudja, hogy néha besegítek egy másik helyen, csak most a rendes munkanapomra esne ez az alkalom. A munkahelyemen szabadságon lennék, a másik helyen aznapra alkalmival jelentenének be. Ilyet lehet csinálni, vagy ez "törvénytelen"? Előre is köszönöm!
2018. dec. 29. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz
2018. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Lehet csinálni. A főnöködnek semmi köze hozzá miért mész aznap szabadságra, ő nem látja vissza hogy aznapra be voltál jelentve alkalmi munkára. Ha meg számon kéri miért kell szabadság annyit mondasz hogy családi okok miatt kell menned. Én is csináltam ezt pár éve, csak annyi különbséggel hogy a főnököm tudott róla mivel a fia cégéhez mentem besegíteni időnként, de oda alkalmira jelentettek be mert a két cég külön volt, kölcsönadási szerződéssel meg nem akartak bajlódni, mert anyagilag nekem sem érte volna meg, meg nekik sem igazán.
2018. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Semmi törvénytelen nincs benne.


Azzal töltöd a kivett/kiadott szabadságodat, amivel akarod. Alvással, vagy más munkahelyen végzett munkával... ez a magánügyed.

2018. dec. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!