Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkával átlagosan mennyit...

Diákmunkával átlagosan mennyit lehet keresni 2 és fél hónap alatt? /16 L/

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt nehéz meghatározni, mert a munkától függ a bér, de úgy átlag mennyire számítsak? Esetleg függ ez attól hogy melyik szervezetnél vagyok bejelentve?

2019. jan. 3. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell szervezet?

Miket vállalsz?

Hogy nézel ki?

Hol laksz?

...


100-től akár 400+

2019. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hatalmas a szovetkezetek kozt, munkakoroket tekintve. Ha momdjuk azt veszed alapul, hogy a netto ( kapott penzed) pl 700 ft/ora, es mondjuk heti 20 orat altalaban muszaj vallalni, akkor minimummal szamolva havi 80x700 ft= 56.000 ft kb. Persze ettol jobban fizeto helyet is kereshetsz, ill ha mondjuk nyaron csinalod, akkor mehetsz tobbet is, 30 oraval 84.000, 40 oraval ( heti szinten 30,40) mar 112ezret kereshetsz/ho.
2019. jan. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

#1: azért kell szervezet (iskolaszövetkezet) mert azon keresztül dolgozva jóval kedvezőbb az adózás.


Kérdező ez leginkább csak rajtad múlik. A minimális diákmunkás nettó órabér 750 Ft körül van, ezt szorozd fel annyi órával amennyit dolgozni akarsz.

2019. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha nyáron sokat tudsz menni, pl gyárba mondjuk 800as nettóval, akkor egy hónapban 120-130is összejöhet heti 5 nap melóval egy hónapban. Viszont ehhez szerencse is kell, hogy behívjanak ennyit dolgozni.

De olyan 80 körül reális/hó.

2019. jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

2012-ben én nettó 1360 ft-os órabérrel (1600. Ft bruttó) kezdtem szoftverfejlesztői munkát (diploma nélkül)

Barátnőm kb. nettó 1 000 ft-ot kapott hostesskent ekkor.

Nagyon függ az iskolaszövetkezettől is amúgy, a kulonbozo iskolaszövetkezetek különböző mennyiségű sápot vesznek le a munkahely által kifizetett bérből. (Pl.: Óránként 2000 ft-ert vett minket a munkaadó két különböző iskolaszövetkezettől. Az egyiknél bruttó 1800 a másiknál bruttó 1600 ft volt a diakmunkas fizetése.)

2019. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én most nyáron dolgoztam heti 5 napot hét hónapon keresztül és megkerestem 400k+ forintot (Szeged) Nem is volt olyan kemény mint amire számítottam. :)

Azért meglátszik hogy mennyire szebbek a fizetések hogyha csak 15%-os adót vesznek le szemben a 33%-al...

2019. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#1 Mint már mondták, a szövetkezettel jobban járok, ezért is szeretnék mindenképp úgy dolgozni. Az viszont hogy hogy nézek ki, nem hiszem hogy annyira fontos lenne a munkámnál nem gondolod?🤨
2019. jan. 5. 10:24
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2019. jan. 5. 10:24
 9/22 anonim ***** válasza:

"Az viszont hogy hogy nézek ki, nem hiszem hogy annyira fontos lenne a munkámnál nem gondolod?"


Annyiból fontos, hogy ha szép lány vagy akkor jól fizető hostess munkád is lehet.

2019. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Az viszont hogy hogy nézek ki, nem hiszem hogy annyira fontos lenne a munkámnál nem gondolod?"


Szerintem azért elég sok helyen előnyt jelent a szép külső. Nem csak a hostess munkánknál, a plázák legtöbb boltjában/decathlonban/jobban menő éttermekben/szórakozóhelyeken általában az átlagosnál lényegesen jobban kinéző lányok dolgoznak. (Legalábbis Budapesten) És gondolom ez nem véletlen.

A nagyon szép lányok pl.: eltudnak menni modellkedni stb.

2019. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!