Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a rockpi...

Mit tudok tenni, ha a rockpi nce.hu nem hajlandó visszafizetni a pénzem?

Figyelt kérdés
Még december eleje körül vettem 15ezer forint tételben valamit, de azt ìrták, nincs raktáron, válasszak mást... Választottam mást, miután ìrtam nekik, hogy ha már a pénzem nem küldik vissza, küldjék azt a cikket, aamit ez után választottam... Abból se volt raktáron. Megìrtam jóval 14nap előtt egy pénzvisszafizetésre kérő dokumentumot, ami az oldalukon van, több üzenet után azt ìrták, hogy a számlaszámom továbbìtva a főnöküknek, majd küldi a pénzt, elnézésemet kérik. Ez ünnepek előtt volt. Január 2 óta mindennap megkérdezem emailben, hogy mi van a pénzemmel... Semmi válasz... Mit tudok tenni? Ez ìgy nem jó.. szükségem van arra a 15ezerre.

2019. jan. 4. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Kártyával fizettél? Akkor kérj a bankodban chargebacket
2019. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell?
2019. jan. 4. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemész, kérsz.
2019. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!