Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor megjön a rendelésem?

Most akkor megjön a rendelésem?

Figyelt kérdés
Rossz e-mil címet adtam meg, tehát nem kaptam visszaigazoló levelet. A rendelést adjam fel újra, vagy e nélkül is kiküldik?

2019. jan. 5. 08:46
 1/3 belapus ***** válasza:

Általában a visszaigazolásban nem arra szokták kérni a megrendelőt, hogy erősítse meg a megrendelést, hanem egy számot generálnak a megrendelésedhez, amelyre hivatkozva lehet kapcsolatba lépni az eladóval, ha valamilyen új információ merülne fel a megrendeléssel kapcsolatban.Ha a címet pontosan adtad meg, és a termék rendelkezésre áll, akkor valószínűleg meg fog érkezni.

Gond akkor lesz, ha valami miatt a megrendelést - akár a megrendelő, akár az eladó részéről - módosítani kell.Ilyenkor lenne szükséged a megrendelési számra.

Ha az eladó nem tudja teljesíteni a kérést, te nem fogsz tudni róla, mert az értesítés a rossz címre érkezik, és a szám hiányában te sem tudsz másik kapcsolati címet megadni az adott rendeléshez.

Egyelőre azt javasolnám, hogy azt a határidőt várd meg, amit az oldalon megadnak a kiszállítás teljesítéséhez.

Fontos kérdés az is, milyen fizetési módot választottál ?

Ha átutalást, akkor a számlaszám, amelyre utalni kellene, a visszaigazolásban lehetett.Ebben az esetben meg lehet próbálkozni a kapcsolatfelvétellel, és valahogyan beazonosítani a te megrendelésedet ( év, nap, hónap, óra, perc, megrendelt tétel, mennyiség, téves email cím ), talán sikerül.

2019. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszi a választ, utánvéttel rendeltem meg akkor lehetséges hogy megjön?
2019. jan. 6. 09:58
 3/3 belapus ***** válasza:
Lehetséges.
2019. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!