Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az otp direkt miért tesz...

Az otp direkt miért tesz mindenre?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy vásárolni akartam de nem csinál semmit nem von le nincs számla kivonat lese reagálja hogy próbálok vásárolni a kártyámmal és tranzakciós kódot se kapok amivel letudnám zárni az online vásárlást próbáltam playpalon keresztűl akkor de ott még a megerősítő tranzakciót sem hajlandó lereagálni így ott se tudom megerősíteni a tranzakciót és csatolni a kártyám egyébként mastercard juniorom van a direkt miért nem reagál semmire? kb mintha rosszul adtam volna meg az adatokat de ez egyáltalán nincs így támogatás nem sokat segített hívni nem fogok rengeteg pénzért és nincs kedvem 2 napot várni hogy valamikor random vissza hívjanak mikor lehet nem is lessz jó

2019. jan. 7. 18:49
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
A kártyás vásárlások csak a lekönyvelés után kerülnek be a tranzakciók közé. Így a Paypalos kódot is csak akkor fogod látni. Addig csak zárolva van az összeg (nem tudod már elhasználni, de még a tiéd), de a zárolások üzeneteit nem látod. Lehet, hogy már rég elköltötted a pénzed, és még nem is tudsz róla.
2019. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos nem ez a gond
2019. jan. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!