Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta automatához ilyen...

Posta automatához ilyen nehezen ér oda a felaadott csomaag?

Figyelt kérdés

Üdv.

Pénteken kaptam a postától e-mail-t hogy csomagot adtak fel nekem. Mindig házhoszállitást kértem, de mivel a héten nem nagyon vagyok otthon, ezért a legközelebbi automatához kértem. A nyomkövetés státuszba tegnap reggel óta azt írja hogy beérkezés kézbesítő postára, azóta nem történt semmi, nem érkezett az automatába a csomag, és már kedd van. Előre ki van fizetve. Hány munkanapot biztosítanak mire odaér az automatába?



2019. jan. 8. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a gyakorit, hány olyan kérdés van, hogy mi van akkor, ha meggondoltam magam, nem veszem át, stb. Aztán számold hozzá azokat a karácsonyi megrendeléseket, amik csúsznak, még nem sikerült kézbesíteni. A csomagokat x napig az automatában kell órizni, amíg nem veszi át a vevő.

A két fenti ok miatt nem egyszer hallom, hogy fullon vannak a csomagautomaták, az új csomagokat alig tudják betenni. Valószínűleg ez az oka: amint felszabadul egy hely, máris viszik.

2019. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és ez az, amit képtelenek azok megérteni, akik rendelnek valamit és aztán nem kell nekik, nem veszik át, "meggondolják magukat", hogy másokkal, a rendes emberekkl tolnak ki: a futár olyan csomagokkal szaladgál, amit eleve nem vesznek át (mert már átadták neki, nem tudják visszahívni), a webáruházban feleslegesen dolgoznak, csomagolnak, számláznak, sztornóznak, ráadásul a kb. 1.000 ft-os kézbesítést is állniuk kell, akkor is, ha nem veszi át a vevő. Mit csinál a webáruház? Beépíti at áraiba a veszteséget - így a rendes vevők fizetik meg a "meggondoltam magam" vevők szállítási költségét is :-(
2019. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, ma megjött végre :) :D De a sok tróger amik miatt nincs hely az automatákban, azok kapják be a retkes f omat.
2019. jan. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!