Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt jőn meg? (Posta)

Mennyi idő alatt jőn meg? (Posta)

Figyelt kérdés
Sziasztok felraktam egy csomagot 50 ezer forintos utánvétellel és 01.03. nyomonkövetésbe azt irta Utalt-Elszámolási esemény azóta semmi .Kb mennyi idő alatt kapom meg a pénzt , mert máskor az egész ment 4 nap alatt.
2019. jan. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
14,5 nap alatt
2019. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 nap az nem sok ?
2019. jan. 8. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A posta az ország leglassabb csomag szállítója. Nekem anno egy 700 grammos nagy-boríték méretű csomag 5 nap alatt jutott el Szombathelyre Szegedről.

Még ugyan az a csomag egy finn megrendelőmhöz DHL-el másnap 9 órára megérkezett.


Ennyi!

2019. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Még ugyan az a csomag egy finn megrendelőmhöz DHL-el másnap 9 órára megérkezett."


Ne sarkíts. A posta a 700gr-os küldeményedet 1500Ft-ért viszi 5 nap alatt, a DHL meg 30.000-ért!!!!

Nem is lehet egy lapon emlegetni az árakat...

2019. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4


Igazad van. De annak sincs értelme hogy 5 napig keringjen a csomag egy ilyen kis országban.


Inkább többet fizetek,de érkezzen meg alig 24 órán belül. Ez már mindenhol így van,csak itt ragaszkodnak az emberek ehhez a szar céghez.

2019. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint írtam, hasonlót a hasonlóval. 5000Ft-ért a posta is vállalja a cuccod másnap reggeli kézbesítését. Kis pénz, kis foci, mindamellett a posta van a legszarabb helyzetben, ha megnézed a kézbesített küldemények és az ahhoz alkalmazott futárok számát...
2019. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mennyi idő alatt kaptad meg végül?
2019. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem pont nem érdekel hogy milyen a posta logisztikai helyzete...

Ha egy településen csak posta van,akkor nyilván az ember onnan adja fel a levelét vagy a csomagját.

Van ahol már aznapi kézbesítést is vállal a posta...tehát ha reggel 9ig feladod akkor este 6 óráig kiviszik. Fejlett....Lengyelország :D


A magyar posta leragadt a 90-s években.

2019. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!