Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek vált be valamilyen...

Valakinek vált be valamilyen otthonról végezhető internetes munka?

Figyelt kérdés
Sajnos betegségem miatt egy ideig még nem dolgozhatok fizikailag, de ha létezik olyan otthoni munka, ami NEM MLM, értékesítés, azt szívesen meghallgatnám. Például kérdőívezés
2019. jan. 8. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ha működne egy is, senki nem menne el fizikai munkásnak...
2019. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen nem havi 100.000Ft-os bevételre gondoltam, hanem valamennyi kiegészítésre. Azt én is tudom, hogy ha lenne olyan magas szintű jövedelem ezekből, akkor mindenki azt csinálná :)
2019. jan. 8. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

kiegészítésként is maximum 1-2ezer Ft-ra számíthatsz, ami hát gondolom sokat nem segít.


nyilván nincs például végtelen számú kérdőív. lehet kapsz egy hónapban 3-4-et, amikért fizetnek 1-200 Ft-ot(már persze, ha te vagy a kérdőív célközönsége, és teljesíteni tudod, nem pedig mondjuk a 2. kérdésnél közli, hogy sajnos nem te vagy a célcsoport, és kapsz egy minimális 10-20 Ft-ot a próbálkozásért), utána 2 hónapig nem jön semmi. és többnyire a pénz kifizetésének a limitje meg ilyen 2-5ezer Ft szokott lenni...tehát ha szerencséd van, akkor pár hónap alatt meg is kaphatod az összegyűjtött párezer Ft-ot.

2019. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!