Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpress jónak számít? Más netes ami jó?

Keress kérdéseket hasonló témában: Aliexpress

jan. 9. 11:39  Privát üzenet  

A válaszok
Miben, mire jó?

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 9. 12:36 Privát üzenet
Jónak mint jónak, néha silány cuccot küldenek, néha meg magam is rácsodálkozok, hogy ez igen ennyi pénzért megérte. Olvasni kell az értékeléseket is miket irnak a termék alá. Pld volt egy 128 gb microsd kartya 2 het után elromlott egy másik mai napig működik. Olyantol rendelj aki már jó ideje fent árul ne olyantol aki tegnap nyitotta meg az üzletet, sok képet felszoktak töltetni a vasarlok ugyh ott mar lathatod, hogy valami silány minőségű vagy megfelelő. Igen sokmindent rendeltem onnan, 2 esetben nem voltak elfogadni a reklamációt, arányaiban véve elég jó, pénzt igenyelsz vissza ne a teljes összeget és akkor tuti megkapod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 9. 12:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyéb hasonló oldal?

# 3/6Időpont jan. 9. 13:04 Privát üzenet
Wish

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 9. 13:24 Privát üzenet

Gearbestet, Banggoodot, esetleg bizonyos termékeknél az ebay-t érdemes még megnézni.

A Wish-t én nagyon nem tudom ajánlani, általánosságban nem túlzottan megbízható oldal.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 9. 14:15 Privát üzenet
Én se ajánlom a wishet de ugyan az a kategória mint az AliExpress.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 9. 17:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Online vásárolt karácsonyi ajándéknál is a 14nap visszaküldési idő számít?
Miért csinálja ezt?
Az aliexpressről rendelt csomagom miért érkezik meg később, mint a barátomé?
Aliexpressen van hogy elengedik az amúgy nagyon magas szállítási díjat?
Van rég szerzett szarvasmarha tenyésztői végzettségem. Mennyi földet vehetek? Számít-e ez a végzettség?
Munkaügyiből szeretnék kijelentkezni, mert pár napja szültem és GYES-re kell mennem, mit tegyek, a gyes keresőtevékenységnek számít?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!