Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress jónak számít? Más...

Aliexpress jónak számít? Más netes ami jó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Miben, mire jó?
2019. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jónak mint jónak, néha silány cuccot küldenek, néha meg magam is rácsodálkozok, hogy ez igen ennyi pénzért megérte. Olvasni kell az értékeléseket is miket irnak a termék alá. Pld volt egy 128 gb microsd kartya 2 het után elromlott egy másik mai napig működik. Olyantol rendelj aki már jó ideje fent árul ne olyantol aki tegnap nyitotta meg az üzletet, sok képet felszoktak töltetni a vasarlok ugyh ott mar lathatod, hogy valami silány minőségű vagy megfelelő. Igen sokmindent rendeltem onnan, 2 esetben nem voltak elfogadni a reklamációt, arányaiban véve elég jó, pénzt igenyelsz vissza ne a teljes összeget és akkor tuti megkapod.
2019. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyéb hasonló oldal?
2019. jan. 9. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Wish
2019. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gearbestet, Banggoodot, esetleg bizonyos termékeknél az ebay-t érdemes még megnézni.


A Wish-t én nagyon nem tudom ajánlani, általánosságban nem túlzottan megbízható oldal.

2019. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se ajánlom a wishet de ugyan az a kategória mint az AliExpress.
2019. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!