Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Német márkát találtam itthon,...

Német márkát találtam itthon, be lehet valahol váltani?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy a MNB foglalkozik ezzel?


Előre is köszönöm a segítséget!



2019. jan. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

MEGSZŰNT, TE HŰE, HA' MIKOR MEGSZŰNT!! xD


https://www.youtube.com/watch?v=jBR-1tBQBoA

2019. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de gondoltam, hátha.
2019. jan. 10. 12:56
 3/7 xswerdy ***** válasza:
53%
Németországban be lehet, legalábbis ha az utolsó márka az EUR bevezetés előtt. Minden ország úgy vezetheti be az EUR-t, hogy korlátlan ideig beváltja a nemzeti bankja a régi pénzt. De ha régebbi típusú márka, akkor lehet, hogy már nem fogják beváltani.
2019. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Róka megveszi, esetleg Gaben...
2019. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2019. jan. 10. 20:28
 6/7 Rick Mave válasza:
100%

A Deutsche Bundesbank bankfiókjaiban költségmentesen be lehet váltani a DM-et. Itt egy link, ahol tartományokra osztva fel vannak sorolva a bankfiókok:


[link]


Baloldalon a szürke a "Hauptverwaltungen und Filialen" menüben kell ráklikkelni a megfelelő tartományra.


A Deutsche Bundesbank Mainz-ban lévő bankfióknál be lehet úgy is váltani a DM-et, hogy postai úton beküldjük a pénzt és ők az EUR összeget a megadott bankszámlára átutalják.


Itt egy link, ahol minden ezzel kapcsolatos kérdésre választ adnak:


[link]

2019. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2019. jan. 13. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!