Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Otthon melege 2018-as...

Az Otthon melege 2018-as pályázat eredménye meddig érkezhet meg?

Figyelt kérdés

Mai cikkben írják: "A programra sikerrel jelentkezők 2019. január első napjaiban kapták meg a támogatói okiratukat"


[link]


Ez azt jelenti, hogy aki eddig nem kapott visszajelzést, az nem is fog már kapni? Vagy még megjöhet?


Akkor is értesítenek, ha sikertelen a pályázat vagy csak akkor, ha sikeres?



2019. jan. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom mennyire lehet hiteles ez a cikk... Most megnéztem, hogy nekem jött e valami értesítés, de semmi. Tavasszal a szüleimnek adtam le az igényt hűtőcserére és több hónap volt, mire megkapták az okiratot...

Csodálkoznék, ha most ilyen gyorsak lennének...

2019. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg a cikk csak arra utal, hogy van, aki már megkapta. Talán nem mindenki egyszerre kapja meg, hanem fokozatosan küldik ki.
2019. jan. 10. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem kaptunk még semmit. Mintha úgy rémlene, hogy akkor is jön értesítés, ha nem kapsz támogatást. Amíg még ez se jön, addig nincs ok aggodalomra.
2019. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi sem kaptunk, pedig elsőként adtuk be régió szerint.
2019. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A [link] oldalon alul már kint van a támogatottak listája, és mellé van írva, hogy 1. döntés, vagyis vélhetően lesz több kör is.
2019. jan. 11. 14:48
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok.

Mi benne vagyunk az elso korben es kaptunk rola dontest, sot mi ma meg is vettuk a hutot.

Lesz meg dontes, altalaban 3 koros a dolog.

Minel kesobbi idopontba estek regio szeri t, annal kesobb.

Pl ugye Bp.volt legkesobb igy ok csak a 3. Korben kapnak :)

2019. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy csomó közép-magyarországi is a lista végén, úgyhogy van, aki már itt is kapott.
2019. jan. 11. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel mi sem kaptunk semmiféle értesítőt, és a pályázatunk a honlapon még feldolgozás alatt van, kicsit utánajártam. Nagyon furcsálltam hogy nem kaptunk támogatást, mivel 10:00-kor adtuk le egy 20 éves gép cseréjére, értelemszerűen hatalmas energia és CO megtakarításra.

Kitettek egy közzétételi listát még decemberben a támogatott pályázatokról. Nyugat-Magyarországra a keretösszeg 200 713 000 Ft, viszont csak 125 980 000 Ft-ot osztottak szét eddig. Tehát ebben a régióban pl a forrásnak még 37%-a nem került kiosztásra. A többit nem néztem, de ott is hasonló lehet a helyzet.

2019. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!