Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék adománygyújteni...

Hogyan tudnék adománygyújteni magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos sose gondoltam volna, hogy adományt kell majd gyűjtenem. 23 éves vagyok veseelégtelenségem van 36365Ft rokkantnyugdíjt kapok. Dolgozni nem tudok mert a betegségem miatt sehol sem alkalmaznak.(vagy alkalmaznának de 2-3 műszakban nem tudnék dolgozni mivel 2 naponta járok dialízisre reggel 6tól 11-ig) szóval csak annyit szeretnék kérdezni, hogy tudnátok-e segiteni abban, hogy hol milyen oldalakon érdemes próbálkozni adománygyűjtéssel? Köszi



2019. jan. 11. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Igényeld meg azt a rokkant nyugdíjjat normálisan, ennél többet kell ilyenre kapnod.

[link]

2019. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. D komplex minősítésem van . 26%-os az egészségi állapot a károsodás 74%. Mit értesz azon, hogy igényeljem normálisan a rokkantnyugdíjat? De köszi a linket
2019. jan. 11. 02:46
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
neked több jár, mint az a 36 ezet, járj utána, mert ennél tuti többet fogsz kapni
2019. jan. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

D kategóriával 45 ezer ft felett kell, hogy kapjál rokkantsági ellátást (NEM ROKKANTNYUGDÍJ!). Nem is értem, hogy kaphatsz 40 ezer ft alatt.

Amúgy van olyan ismerősöm, aki vesedialízissel is dolgozik. Pl. a munkáltatók mostanában szeretnek egyszerűsített foglalkoztatásban (alkalmi munka) dolgoztatni embereket, mert akkor sokkal kevesebbet kell fizetni az alkalmazott dolgozó után. Pl. árufeltöltőként simán tudnál dolgozni.


Ezen kívül a Rehabilitációs Osztálynál, ahol leszázalékoltak, tudnak ajánlani olyan munkahelyeket, ahol direkt a megváltozott munkaképességűeket foglalkoztatják.

2019. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor jövő héten bemegyek a nyugdíjfolyósitóhoz.hátha sikerül vmit intézni
2019. jan. 11. 22:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Dolgoztam 2 hónapot megváltozott munkaképességű munkahelyen mint recepcios . 8 órában. Brutto 90ezer forintert...
2019. jan. 11. 22:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy az ismerősöd tud pakolni és cipekedni én nem vagyok ilyen jó erőben sajnos . Pedig mindenem a sport.
2019. jan. 11. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 13. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!