Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak megjött ma a nyugdíja?

Másnak megjött ma a nyugdíja?

Figyelt kérdés

Akik Otp szamlara kerik a nyugdijat azoknak megjott?


Januar 11. Van megadva eddig mindig pontosan jott dr ma nem erkezett meg reggel.

Koszonom



2019. jan. 11. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És az OTP honlapján pedig:

"Tájékoztatás

A nyugdíjak utalásáról


Az OTP Bank tájékoztatja ügyfeleit, hogy a 2019. január 11-én esedékes nyugdíjak átutalása várhatóan csak 2019. január 14-én hétfőn történik majd meg. A nyugdíjak utalása a bank rendszerétől független ok miatt csúszik.

Megértésüket köszönjük. "

2019. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a mára várt nyugdíjak nem érkeztek meg a Magyar Államkincstártól. ...


A Nyugdíjfolyósító Főigazgatóság öt telefonszáma közül egyiken sem kaptunk választ. Megkérdeztük e-mailben is, mi történt, amint választ kapunk, frissítjük a cikkünket."


Mi történt, mi történt? Hát túl sokba került a Várba költözés meg a Munkácsy festmény - így biztosan nem maradt pénz a nyugdíjakra :D

[link]


Még mielőtt rémhírkeltésért feljelentene valaki: a fentieket csak viccnek szántam... Vagy mégsem??? :D

2019. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szokásos kora reggeli számlára érkezés hiánya után, 11 órára már az Államkincstár is képes volt írni valamit. És mi a címe? Az, hogy „N̲i̲n̲c̲s̲ ̲f̲e̲n̲n̲a̲k̲a̲d̲á̲s̲ ̲a̲ ̲n̲y̲u̲g̲d̲í̲j̲a̲k̲ ̲k̲i̲f̲i̲z̲e̲t̲é̲s̲é̲n̲é̲l̲” (???): [link]

Csak éppen a napközi (eszerint még jövő időbeli) utalás után órákkal jelenik meg a számlákon a pénz. És, például, több takarékszövetkezet fiókja, pénteken, korán bezár. Közel sem mindenki bankkártyát használva veszi fel a nyugdíját. Ezúttal, venné.

Szerencsére, és remélem többeknél, nálam nem okoz pénzzavart a késés, de nagyon zokon veszem az Államkincstár nagyon késői tájékoztatását. Legalább annyit már kora reggel meg kellett volna írniuk – sőt, rádióban, TV-ben is tájékoztatni -, hogy valami van, még nem tudják mi, nem tudják mikorra lesz megoldás, de ne telefonáljanak órákon át feleslegesen. Ha a nyugdíjasokat nem is méltatták szóra, legalább a saját munkatársaikat kímélhették volna.

Értelmetlen volt ennyit várniuk, mert a közlemény alapján most sem tudnak igazán időpontot megsaccolni sem.

És, amúgy, szó sincs elnézést, megértést kérésről. Amit, például az OTP megtett, úgy, hogy semmi közük a nyugdíjutaláshoz.

Az Államkincstár meg: majd utalja valamikor napközben (remélem), nincs fennakadás (?!). Nem is értem, egyáltalán miért írtak bármit is, most is. Hiszen minden rendben van. Azok a fránya technikai okok, azok a hibásak. Igaz, hogy amit ma én utaltam, az hamarosan célba ért, de hát ilyenek ezek a technikai hibák, kivételeznek velem.

2019. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom :)


Hala Istennek nekunk sincs kenyer gondunk csak nem tudtam elkepzelni mi lehetett a baj.

Most valtottam szamlaszamot es megijedtem hogy valami kavaras lett egy csuszik egy honapot.

Akkor varjuk hogy megjojjon.

Az allamkincstar meg kapja be.

2019. jan. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!