Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Takácsi József végrehajtóról...

Takácsi József végrehajtóról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Azt az infót kaptam, hogy bevitte a tek, mert lenyúlt 260milliót (ez később már a duplájára emelkedett), és nyomoznak további károsultak után. Tudja valaki hol lehet jelentkezni, vagy utána járni? Nekem is "érdekesen" számolt fel összegeket azon túl, hogy vitte a lakásunkat. Légyszi ne trollkodjatok, tényleg kéne némi segítség! Köszönöm!

2019. jan. 12. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
8 kastélya 55 A8 audija volt, minden nap másikat használt mert azt hitte 55 nap egy hónap. Mindenkit kártalanítottak, most aki adós volt azok kapták a A8 Audikat.
2019. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem.
2019. márc. 8. 20:26
 3/6 anonim válasza:
A kérdezőt kérdezem, ezt az infót honnan vetted?
2019. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-astól kérdezem: Miért vagy rá kíváncsi? Talán valamelyik nyomozó hatóságtól próbálsz tőlem infót kicsikarni? Vagy az egyik embere vagy, és majd én is megkapom, amit a nagyságos úr ítél a gyűlölőinek? Tudod, elég sokan vannak áldozatai, többek közt én is. Nem mellesleg postás körben elég sok infót megbeszélünk egymással, főleg, ha az ilyen férgekről van szó! Miért ne követném a sorsát ennek a dögnek, és miért ne szeretném neki a legsúlyosabb bűntetést, és hogy kamatostul fizessen vissza mindenkinek mindent?
2019. nov. 30. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is megkárosított egy ilyen aljadék. Felvettem 8 millió személyes költsönt a baktól, kérdezték ügye mire költöm, mondtam veszek autót, akkor jött a 1.8tsi dsg váltóval, na megvettem aztán rá 1 hónapra üeguntam, nem tetszetta motor karakterisztikája, dsg váltó egy ótvar, na én hívtam a bankot, hogy akkor felejtsük el egymást, eladtam a kocsit, vettem másikat.


Erre jött levél!!! Tartozok! Holott nem üert lemondtam!!! És most ott tartok, hogy ki akarnak lakoltatnk.


Eljárás nem legitim, én engem nem érdekel hogysn , de börtönbe akarom tetetni azt aki ellenem végrehajt.

2019. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bevitte a TEK... ő pedig azóta is vidáman űzi a mesterségét, a TEK-esek pedig Marvel képregényeket olvasgatnak, ahelyett, hogy hűvösre tennék...


Legyünk objektívek, aki kapcsolatba kerül egy végrehajtóval, annak sosem lesznek jó tapasztalatai az illetővel - lássuk be, nem egy hálás foglalkozás a mestersége. A szorult helyzetben lévők pedig hajlamosak saját nehéz helyzetüket kivetítve még sötétebben látni a személyét, mivel ő fenyegeti az egzisztenciájukat, ezért könnyebben elhiszik róla a rosszat.


Ami azt illeti személyesen szerencsére nem ismerem, de volt már dolgom: házat vettem, és a ház eladóinak a végrehajtását ő kezelte, az én tapasztalatom róla az, hogy kegyetlenül lassú... Be lett fizetve a tartozás végrehajtási költségekkel együtt egy összegben, hogy mielőbb töröltetni lehessen a végrehajtást az ingatlan tulajdoni lapjáról, és két hétig kellett minden áldott reggel 8-12 között telefonálgatnom nekik, mire méltóztatott továbbutalni a behajtott tartozás összegét a közműnek, ami felé az eladónk tartozott. Emellett meglehetősen bunkó is, és csak szóban lehet kommunikálni vele, az e-mailekre nem reagál


Feltehetően kapzsi ember lehet, mert minden különösebb indok nélkül parkoltatja magánál a behajtott összegeket 1-2 hétig, ami ha van néhány 20-30 milliós tartozás behajtáson, akkor kamat szempontjából már megérheti neki, de hogy a TEK elvitte volna... ezt nehezen tudom elhinni.


Azért remélem segítettem!

2021. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!