Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha egy külföldről rendelt, vámkezelt terméket visszaküldök, akkor visszakapom az áfa és vám díjakat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ÁFA, vám, webshop, rendelés, online, visszaküldés

jan. 12. 22:38  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 12. 22:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Mondjuk elég nagy lehúzásnak tünik így...

# 2/6Időpont jan. 13. 01:30 Privát üzenet
Igen. Én visszakaptam legalabbis.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 13. 06:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, megosztanád hogy zajlott a folyamat?

# 4/6Időpont jan. 13. 19:01 Privát üzenet
A vámhatóságnál bemutatod a visszaküldést igazoló email levelezést és feladovevenyt. Néhány nap múlva megkapod a pénzt mínusz kezelési költség.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 14. 04:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 6/6Időpont jan. 14. 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tesco-tól kaptam ClubCard kártyát. Mikor fizetek a pénztárnál, átadom, lehúzza, visszakapom. A pontgyűjtésből mikor és milyen hasznom lesz? NEM HITEL kártya
Ha H&M-nél visszamondtam az internetes rendelésem, akkor visszakapom majd a pénzt?
Szeretnék 70. 000 Ft-ét videókártyát (GT X 1060 3 GB) venni az amazon.com-on. Megbízható az oldal és a szállítás? Ha sérül a csomag akkor visszakapom a pénzem?
Amazonról rendeltem 80 dollár, elakadt a vámon, ha nem jelzek vissza visszaküldik és visszakapom a pénzt?
Ha lejárt a 4 éves Fundamentám, de én nem akarom a hitelt, csak a befizetett tőkét szeretném kivenni (így alakult), akkor annak mi a menete és mennyi időbe telik, míg visszakapom?
Visszakapom a pénzem?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!