Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendeltem egy csomagot,...

Ha rendeltem egy csomagot, amiben 18+-os dolog van, akkor azt csak 18 év feletti veheti át?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, rendeltem valamit, viszont a héten nem leszek otthon, szóval 17 éves haveromnak kell elmenni a postára, viszont mivel 18+ a dolog átveheti ő is, vagy a postának igazából semmi fogalma nem lehet arról, hogy mi van a dobozban?

2019. jan. 12. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a baj, hogy a haverod fiatal ahhoz, hogy átvegye a virbrátorod hanem az, hogy a postán személyit fognak kérni tőle a csomag átvételéhez. Szóva ha a te neveden van, akkor nem fogja tudni átvenni.
2019. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezeket a dolgokat diszkrét csomagolásban küldik a postás számára nem szabad, hogy kiderüljön hogy 18+ áru van benne. De meghatalmazást kell adnod az átvételhez.
2019. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Remélem sikerül. :DD

2019. jan. 12. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon laksz? Akkor átveszik a szüleid
2019. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A posta nem tud semmit a csomag tartalmáról. Az ilyen dolgok, meg sima kartondobozban jönnek. Viszont a postán a csomagot csak a címzett veheti át, mert személyivel kell igazolni, hogy te vagy a tulaj. Lehet írni postai meghatalmazást, de az macerás, csak a postán csinálják meg.
2019. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!