Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri Amazon-ról venni?

Korowa kérdése:

Megéri Amazon-ról venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék animés "dolgokat" venni az Amazon-ról, de nem tudom, hogy megérné-e. Aki vett már mondjuk táskát, figurát vagy bármi hasonlót, annak megérte? Kb mennyi ideig bírják ki ezek a rendelt dolgok?

2019. jan. 13. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Mégis honnan tudjuk, hogy neked megérné-e?
2019. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Elolvasod a review-okat a termék oldalán.
2019. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Amazont nem ismerem, de nagy ebay-es vagyok.

Szóval csak egy javaslat, hogy ott is nézz szét.

Amazonon van aukció?

Mert ebayen én azokat is nézem, és töredékáron jutok dolgokhoz.

Nagyon nem mindegy, mert sokszor 80-100 Ftért ütök le olyan dolgokat, amik amúgy ezres nagyságrendért kaphatók itthon.

2019. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal azért van ez az oldal, hogy kérdezhessen rajta az ember, amit én teljesítettem is, mi van ha más véleménye is érdekel? Amúgy meg nem az volt a kérdés, hogy nekem megérné-e, hanem, hogy nektek megérte-e. Amúgy ennyire szükséges egy kérdéshez hozzárakni, hogy: "Parasztok kerüljenek, mert csak a normális válaszok érdekelnek, és ne húzzátok az időmet hülyeségekkel"? :D
2019. jan. 14. 02:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Elektronikai eszközök olcsóbbak mint itthon, többi cucc általában drágább.
2019. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!