Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép kártyával bármit megvehet...

Szép kártyával bármit megvehetek az élelmiszer boltban?

Figyelt kérdés

Most kapok először ilyen kártyát. Tesco láttam feltüntette hogy csak grill csirke vehető belőle. De a real-nal nem láttam semmi leírást.

Szóval ha elfogadó helyként fent van a címük akkor ott bármit vehetek. Vajat stb. Vagy csak ilyen meleg ételt mint a grill csirke a Tescoban?

Azt tudom néhány hetes is elfogadja, de nem ez a kérdés. Hanem hogy zöldség, mosópor ilyenek vehetőke


2019. jan. 14. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem használhatod a klasszikus bevásárláshoz.


Néhány hentes valóban elfogadja, de pl mosóport nem tudsz majd vele venni.

2019. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem vehetsz belőle, CSAK MELEGÉTELT - ezért lehet a Tescoban grill csirkét venni belőle.

Ez nem Erzsébet utalvány, hogy mindenféle kaja vehető belőle - de mosóport amúgy sem lehetett abból sem venni.

2019. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó mosópor nem jó példa, de felvágottak, vaj, zsemle, üdítők stb. De akkor csak meleg étel köszönöm :(
2019. jan. 14. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
melegételt is csak a vendéglátás zsebből lehet venni
2019. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem melegétel a feltétel, hanem készétel ami nem igényel további hőkezelést pl. és nem alapanyag.


Bármilyen előre csomagolt, agy pékáru is lehet. Az már más kérdés, hogy vonalkódos rendszerű termékregiszteres gép van-e a kasszánál ami a nyugtára is megnevezéssel nyomtat vagy csak egy kassza és pos terminál amit a kisboltos ütöget, hogy mire fogadja el Neked a kártyát.


Ahogy az Erzsébetet sem fogja leérvényteleníteni feltétlenül, hanem levásárolja beszerzéskor ha pl nem elfogadóhely.

2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!